Nucleus Vision (nCash) Nedir? nCash Nasıl Alınır?

Nucleus Vision (nCash) Nedir? nCash Nasıl Alınır?Nucleus Vision (nCash) Nedir? nCash Nasıl Alınır?

Nucleus Vision (NCASH) - Nucleus Vision (nCash) Nedir? Nucleus Vision, Harvard Üniversitesi'nde kuruldu ve 2016 yılına kadar tamamen geliştirilmiş bir ürün haline geldi. Perakendecilerin müşterilerini daha iyi tanımasını ve daha iyi hizmet vermesini sağlayan IoT tabanlı temassız bir tanımlama sistemidir. Bireysel kimlikleri Veri ile birleştirerek “bağlantısız bağlantıyı kurmaya” karar verdiler. Tim Draper tarafından finanse edilen bu kripto para birimi, kullanıcıların kendi deneyimleriyle kişisel deneyimlerini kişiselleştirmek için yola koyuluyor.

Nucleus Vision teknoloji, daha önce sadece ticaret yeteneğine sahip, akıllı müşteri verileri katmanlarını çevrimdışı dünyaya getiriyor. Tescilli sensör teknolojisi, mağazaya benzersiz telefon sinyalinizle girer girmez varlığınızı belirler - wifi veya yüz tanıma olmadan. Bu veriler perakende zincirine blockchain yoluyla güvenli bir şekilde aktarılmaktadır. Blok zinciri katmanı, tüm müşteri bilgilerinin tüm taraflara doğru şekilde akmasını sağlar. Müşteri bir işlem yapmaya onay verdikten sonra, veriler genişletilmiş Nucleus perakendeci ekosistemindeki verilerle birlikte perakendeciler müşteri veritabanıyla eşleştirilir. Blockchain'de saklanan tüm bilgiler, gelişmiş platform olan Neuron Network'e beslenir. Alışveriş deneyiminiz sırasında bu platform, ham verilerin tümünü işlem yapılabilir bilgilere dönüştürür,

İşte nCASH ve Nucleus Vision hedefini açıklayan bir youtube videosu:  Nucleus'un şu anda 10 mağazada konuşlandırılan ve benzersiz ziyaretçi kimlikleri ve ilgili kullanıcı verileri için değerli bir veri ağını destekleyen 19 'ION sensörleri' bulunuyor. Güçlü bir geliştirici ekibi, veri uzmanları, mühendisler, pazarlama uzmanları ve operasyon uzmanları var.

ICO'lar ve Yatırımcılar


Nucleus Vision, ICO'larında 40 milyon dolarlık sert bir kapasiteye ulaşmayı başardı. Yatırımcılar arasında Alfabetik Dijital Para Fonu, FBG Capital, Kenetic Capital, Turiya Ventures ve BlockAsset var. Şirket, sorumlu bir fon yaratma çabasıyla kamu ICO'undan vazgeçmeye karar verdi ve nCash jetonunu doğrudan borsalarda listeledi. Nucleus Vision CEO'su Abhishek PItti, yatırım şirketlerinin desteğini perakende sektörünü dönüştürmek için görevlerini yerine getirmede önemli bir adım atmaya çağırdı. “Blok zincir alanı hakkındaki kapsamlı bilgi birikimi, dünya çapındaki perakende mağazalarındaki müşteri deneyimini dönüştürmek için bu teknolojiyi uygularken Nucleus Visions'a paha biçilmez bir varlık olduğunu kanıtlayacak.” Diyor Patti bunu sermaye yatırımcıları açısından söylüyor.

Lider blockchain varlık yatırım şirketi olan Alphabit, kurumsal ve profesyonel yatırımcılara danışmanlıkta uzmanlaşmıştır. Bu şirket yatırımcılara piyasadaki en ümit vaat eden blockchain projelerini sunuyor ve Alphabit CEO'su Liam Robertson Nucleus Vision projesi hakkında şunları söyledi:

"Nucleus Vision'un yüksek kalibreli projesini desteklemekten gurur duyuyoruz. Çevrimiçi perakendecilerle aynı rekabette avantajlar elde etmenin yenilikçi vizyonunu elde etmek için deneyime ve uzmanlığa sahip bir ekip var. Perakende alanında kritik geliştirmeler yapmak için blockchain teknolojisinden yararlanacağız.

Şu anda, nCash Binance'de en ucuz coin. ICO, 0,01 dolardan başlayarak, 0,05 sentin üzerine çıktı ve şu sıralar (13.03.2018) 0,04 sentten işlem görüyor. nCash, Nuclear Vision platformunun ekosistemini güçlendiren merkezi olmayan bir coindir. Nucleus Blockchain ödülleri programının belkemiğidir ve bir partiden diğerine veri transferini sağlamak için kullanılan bir para birimidir. Bu kripto para birimi, şu anda 4,5 milyar dolaşımda olan toplam 10.000.000.000 madeni paraya sahip.

Binance borsası üzerinden NCASH/BNB-BTC-ETH çiftleri ile NCASH alım-satımı yapabilirsiniz. Binance’a kayıt olmak için buraya tıklayınız.

Binance Nasıl Kayıt Olunur?

Binance Borsası Kullanımı: Üyelik, Para Yatırma-Çekme, Alış ve Satış (Görsel Anlatım) için tıklayın!Nucleus Vision nCash Nedir nCash Nasıl Alınır binance binance üyelik
Ziyaretçi, konu hakkında yorumun nedir?
Adınız:*
E-Mail:


Hoşgeldiniz

Portalımızı tüm özellikleri ile kullanabilmek için ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Kayıt Ol!
Çevrimiçi Kullanıcılar
Üyeler
 
Misafirler (0)
 
Botlar (1)
crawl Bot 
Toplam çevrimiçi (1)
Sosyal Finanstic