SmartO Project Nedir? SmartO ICO

SmartO Project Nedir? SmartO ICOSmartO Project Nedir? SmartO ICO

Yeni bir blok platformu ile, hem kullanıcılar hem de işletmeler günlük aktivitelerini bir akıllı telefon uygulamasıyla gerçekleştirebilecek.

Günlük rutininizin üstesinden gelmek için çok fazla zaman ve çaba gerektiren farklı görev ve sorunlar, aile veya iş ile ilgili. Telaşlı programlarımız göz önüne alındığında, gün boyunca etkili kalmak, hedeflerinize ulaşmak ve yapmayı planladığınız önemli etkinlikleri unutmamak zor.

SmartO adı verilen yeni bir proje, bu sorunu çözmeyi vaat ederek hayatınızı daha kolay ve rahat hale getirmektedir. Çözüm, Ethereum blok zinciri tarafından desteklenen evrensel bir mobil uygulama vasıtasıyla programlarını kullanıcıların yönetmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
"Görevleri uygulamaya (standart veya ses girişi) girmeniz yeterlidir ve ardından bulut sunucularında bulunan güçlü bir uzman sistem çalışmaya başlar. Bu sistem, binlerce kaynağın, diğer uygulamaların, coğrafi bilgi sistemlerinin kesintisiz verilerini analiz eder ve optimizasyon problemlerini bir amaçla çözer: tüm görevlerinizi nasıl, ne zaman ve ne şekilde en etkili ve kolay şekilde çözebileceğinizi söylemek için" şirket, sistemin nasıl çalıştığını bu şekilde açıklıyor.

SmartO platformu akıllı organizatör, etkileşimli navigasyon, anında mesajlaşma, uyarlanabilir algoritma ile kişisel asistan ve diğer hizmetleri de içeren çok çeşitli mobil servis özelliklerini bir araya getiriyor. Hizmet, kullanıcılara önemli tarihleri hatırlatacak, pazarlık hakkında bilgilendirmeye ve ilaç almayı hatırlatmaya yardımcı olacak.

Uygulamanın milyonlarca insanın hayalini kurduğu en önemli özellik, herhangi bir çaba harcamadan düzenli gelir elde etme olanağı. Kullanıcılar, reklamları izlemek, servis sağlayıcılar hakkında incelemeler yazmak ve tarama geçmişini arkadaşlarınızla paylaşmak gibi çeşitli eylemleri uygulayarak para kazanabiliyor olacak.

Yeni bir hizmetle, başlangıç, reklamları görüntüleme ve yerleştirme biçimini tamamen değiştirdi. Daha önce kullanıcılar, reklamları izlemek için hiçbir şey almıyordu; ancak SmartO ile reklam bütçesinin % 60'ını kazanacaklar.

İşletmeler, bu arada, hedef kitlenize bağlanmak, yeni müşteriler çekmek, cirolarını yükseltmek, reklam maliyetlerinde bir düşüş yapmak ve kullanıcı geri bildirimi almak için kapsamlı bir çözüm bulacak. Dahası şirketler, iş süreçlerini CRM sistemleri, ekip sohbetleri kullanarak optimize edebilmenin yanı sıra çalışanlara görevler veriyor ve ilerlemelerini izleyebiliyorlar.

STO, platform içinde bir ödeme aracı olarak kullanılacak olan SmartO'nun yerel simgesidir. Ayrıca, döviz yoluyla geri çekilebilirler ve başka para birimleri için de işlem görebilirler.

Projenin geliştirilmesine devam etmek için, başlangıç 26 Nisan 2018'den 7 Mayıs 2018'e kadar sürecek olan bir ICO'yu planlıyor. Şirkete göre, bir kalabalığın içinde büyüyen fonların çoğu pazarlama ve daha ileri platform geliştirme çalışmalarına devam edecek. Sıkılaştırma 8.325.000 Dolar olarak belirlendi.

Yatırımcılar için SmartO ICO, % 100 yatırım sigortası, düşük risk ve karlılığı garanti eder. Ek olarak katılımcılar, Borsalarda STO simgelerinin likidite büyümesinin bir sonucu olarak yıllık bonus alacaklardır. STO fiyatı en az % 20 oranında artmazsa, şirket, borsalarda işlem görmeye başlamasından bir yıl sonra SmartO'nun simgelerinde % 20 temettü ödeyecek.

Şu anda ekip, 6 Nisan 2018'de başlayacak ve 15 Nisan 2018 tarihine kadar devam edecek olan STO simgelerinin satış öncesi hazırlanmaya çalışıyor. ICO öncesi en fazla% 30 indirim sunulacak.


SmartO ico sto
Ziyaretçi, konu hakkında yorumun nedir?
Adınız:*
E-Mail:


Hoşgeldiniz

Portalımızı tüm özellikleri ile kullanabilmek için ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Kayıt Ol!
Çevrimiçi Kullanıcılar
Üyeler
 
Misafirler (0)
 
Botlar (1)
crawl Bot 
Toplam çevrimiçi (1)
Sosyal Finanstic