Piyasa.net Borsası Üyelik ve Futuro Coin İşlemleri (Banners App Para Çekme)

Piyasa.net Borsası Üyelik ve Futuro Coin İşlemleri (Banners App Para Çekme)

Bu yazımızda Piyasa.net isimli borsaya nasıl üye olunur? Nasıl kullanılır? Kripto Para alım satımı nasıl yapılır? sorularının cevaplarını sizlerle paylaşacağız. Sekiz farklı coin ile işlem yapabileceğiniz Piyasa.net borsasını bizim asıl kullanım amacımız Banners App uygulamasından kazandığımız Futuro Coin'leri (FTO) Türk Lirasına çevirip çekmek olacak. Banners App uygulaması hakkında detaylı bilgi için Banners App Nedir? başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.
piyasa.net üyelik futurocoin piyasa net fto coin banners app para çekme
NEO Nedir, NEO İncelemesi ve NEO Nasıl Alınır?

NEO Nedir, NEO İncelemesi ve NEO Nasıl Alınır?

NEO akıllı bir ekonomi için açık bir ağdır, bu yüzden sadece akıllı sözleşmeler için bir platform değildir. Dijitalleştirilen, programlanabilir ve güvenilmez bir ekonomi olarak tanımladığımız geleceğin akıllı ekonomisine hizmet etmeyi hedefliyorlar.
neo coin nedir nasıl alınır
Neden Monero'ya Dikkat Etmelisiniz? (XMR)

Neden Monero'ya Dikkat Etmelisiniz? (XMR)

Monero (XMR), bildiğiniz gibi, Nisan 2014'te mahremiyet ve merkeziyetsiz bir açık kaynaktır. Bitcoin ile karşılaştırıldığında farkı, Monero'nun bu para birimi boyunca işlem yapan kullanıcılara tam gizlilik sağlamayı amaçlayan, izlenemez bir kripto para birimi olmasıdır.

monero xmr xmr coin monero nedir xmr nedir altcoin altcoin haberleri
Nucleus Vision (nCash) Nedir? nCash Nasıl Alınır?

Nucleus Vision (nCash) Nedir? nCash Nasıl Alınır?

Nucleus Vision (NCASH) - Nucleus Vision (nCash) Nedir? Nucleus Vision, Harvard Üniversitesi'nde kuruldu ve 2016 yılına kadar tamamen geliştirilmiş bir ürün haline geldi. Perakendecilerin müşterilerini daha iyi tanımasını ve daha iyi hizmet vermesini sağlayan IoT tabanlı temassız bir tanımlama sistemidir. Bireysel kimlikleri Veri ile birleştirerek “bağlantısız bağlantıyı kurmaya” karar verdiler. Tim Draper tarafından finanse edilen bu kripto para birimi, kullanıcıların kendi deneyimleriyle kişisel deneyimlerini kişiselleştirmek için yola koyuluyor

Nucleus Vision nCash Nedir nCash Nasıl Alınır binance binance üyelik
SmartO Project Nedir? SmartO ICO

SmartO Project Nedir? SmartO ICO


Yeni bir blok platformu ile, hem kullanıcılar hem de işletmeler günlük aktivitelerini bir akıllı telefon uygulamasıyla gerçekleştirebilecek.
SmartO ico sto
Debitum Network Nedir?

Debitum Network Nedir?d10e ICO Pitch Ödüllerinde merkezi olmayan teknolojilerin katıldığı bir konferansta 120 aday arasından izleyiciler ve jüri üyeleri tarafından ödüle layık görülen, blockchain teknolojisinin gücünden faydalanan Debitum Network, mikro, küçük ve orta ölçekli işletme finansmanı için merkezi olmayan, güvenli ve şeffaf bir ekosistem kurma misyonunu yerine getirme yönündeki hayalini sürdürüyor.
debitum network blockchain debitum nedir debitum network nedir debitum ico
iExec (RLC) Nedir? RLC Nasıl Alınır?

iExec (RLC) Nedir? RLC Nasıl Alınır?ABD'nin önde gelen finans dergisi Fast Company, Çin 2017'de İş dünyasındaki en yaratıcı 100 kişinin listesini yayınladı. IExec'in kurucu ortağı Dr. Haiwu, bu listede 100. sırada yer aldı.
iexec rlc rlc coin rlc nasıl alınır
Verge (XVG) Nedir? Verge Nasıl Alınır?

Verge (XVG) Nedir? Verge Nasıl Alınır?


Verge, kullanıcıları için tamamen gizli ve gizlilik üzerine odaklanan bir kripto para olarak karşımıza çıkıyor.
verge coin xvg xvg coin nereden alınır binance
Tron (TRX) Nedir? Nereden Satın Alınır?

Tron (TRX) Nedir? Nereden Satın Alınır?


Kripto para piyasasının yeni oyuncularını tanıtmaya devam ediyoruz.Bugün inceleyeceğimiz para biriminin adı Tron. Kripto paralar listesine 20. sıradan giriş yapan Tron'u tanıyalım..
tron coin trx tron nedir tron nereden alınır binance trx coin
Bitcoin Nedir? Nasıl Alınır?

Bitcoin Nedir? Nasıl Alınır?

Bitcoin nedir sorusu şu sıra Türkiye'de kullanıcıların sıklıkla birbirlerine sorduğu soruların başında yer alıyor. Son günlerde sıkça konuşulan bitcoin, bir sanal para birimidir. Ayrıca akıllardaki soruları şu şekilde sıralayabiliriz: Bitcoin doğru bir yatırım aracı mı? Bitcoin nedir? Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin ne kadar? Bitcoin neden düşüyor? Bitcoin düşecek mi yükselecek mi? Bitcoin patlamaya hazır bir balon mu? İşte bitcoin hakkında bilmeniz gereken her şey...bitcoin bitcoin kaç tl bitcoin nedir sanal para bitcoin madenciliği
Stop-Loss (Zarar Durdurma) Nedir? Nasıl Kullanılır?

Stop-Loss (Zarar Durdurma) Nedir? Nasıl Kullanılır?


Bu yazıda Stop-Loss, yani zarar durdurma konusuna değineceğiz. Birçok kişi tarafından karışık bir olay olarak algılandığı için kullanılmayan fakat kesinlikle kullanılması gereken, yatırımınız için hayati önem taşıyan bir opsiyondur Stop Loss.
stop loss stop loss nedir binance
Arbitraj Nedir? Nasıl Yapılır?

Arbitraj Nedir? Nasıl Yapılır?Bu yazımızda Arbitraj nedir? Arbitraj nasıl yapılır? sorularına yanıt vermeye çalışacağız. Mümkün olduğunca sade ve yalın bir şekilde örneklemeyle ifade ederek, basit bir anlatımla bu sorulara yanıt bulabileceksiniz.
arbitraj arbitraj nedir arbitraj nasıl yapılır bitcoin arbitraj nasıl yapılır nedir

Hoşgeldiniz

Portalımızı tüm özellikleri ile kullanabilmek için ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Kayıt Ol!
Çevrimiçi Kullanıcılar
Üyeler
 
Misafirler (2)
MisafirMisafir 
Botlar (3)
crawl Bot 
Toplam çevrimiçi (5)
Sosyal Finanstic