Coinbase, Cardano, BAT ve Stellar dahil yeni coinleri platformuna ekleyebilir

Coinbase, Cardano, BAT ve Stellar dahil yeni coinleri platformuna ekleyebilirCoinbase, Cardano, BAT ve Stellar dahil yeni coinleri platformuna ekleyebilir

Lider kriptopara borsası Coinbase, yaptığı duyuruda belirtildiği gibi, yeni kriptoparaları platforma ekleme niyetlerini açıkça gösterdi. Yeni coinler Cardano , gizlilik parası Zcash , açık kaynaklı Stellar Lumens , reklam odaklı BATve  0x.


Coinbase, tokenleri henüz platforma eklemeyi onaylamadı ve bu, keşifle ilgili bir duyuru. Bununla ilgili olarak, Coinbase “mümkün olduğu kadar açık ve şeffaf olma çabası, [onların] ekiplerinin bu varlıkların desteklenmesinin fizibilitesini araştırdıklarını”  ifade etti ve bunun “süreçlerle tutarlı olduğunu” ekledi.


Cardano, Coinbase'in dikkatini çekti çünkü “Ouroboros'un kanıt-kanıt algoritması, Haskell'in kullanımı ve resmi doğrulamaya odaklanması” gibi farklı aksaklıklardan farklı bir teknik yöne sahip. 

Coinbase, 2016'dan beri faaliyet gösteren Zcash protokolünün “işlem gizliliği ile ilgili bellek tüketimini% 98 oranında azaltabilecek teknik gelişmeler yayınlayan bir geliştirme ekibine” sahip olduğunu belirtti.

Exchnage yıldızları Stellar'da buldu, çünkü “konsensüs protokolü işin ispatından farklıdır ve bireysel düğümlerin bir grup olarak güvendikleri diğer düğümleri (bir“ çekirdek dilim ”) seçmelerini sağlar ve bunları gerektirir.

BAT, “ Reklamcıların, Brave aracılığıyla reklam görüntülediklerinde, kullanıcıların dikkatini çekmek için izin vermesi” (bir web tarayıcısı) ve “ potansiyel olarak Brave kullanıcısı için genel bir dijital para birimi olarak kullanılabilmesi ” şeklindeki sıra dışı amacı nedeniyle dikkat çekti. 

Son olarak, 0x, “bugüne kadar toplu işlem hacminde on milyonlarca dolarlık röleler ve merkezi olmayan exchange'ler dahil olmak üzere 0x teknolojisi ile birkaç düzine bağımsız proje oluşturulduğundan” kayda değerdir.Coinbase Cardano BAT Stellar 0x
Ziyaretçi, konu hakkında yorumun nedir?
Adınız:*
E-Mail:


Hoşgeldiniz

Portalımızı tüm özellikleri ile kullanabilmek için ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Kayıt Ol!
Çevrimiçi Kullanıcılar
Üyeler
 
Misafirler (0)
 
Botlar (1)
crawl Bot 
Toplam çevrimiçi (1)
Sosyal Finanstic