Tel Aviv’de FinTech Haftası Düzenleniyor

Tel Aviv’de FinTech Haftası DüzenleniyorTel Aviv’de FinTech Haftası Düzenleniyor

Tel Aviv, Stellar, eToro, Cointelligence, Smartlands, Personetics ve diğer uzmanları bir araya getiren birçok konferansa ev sahipliği yapacak.

FinTech Week, mali teknolojiler, blok zincirleri ve siber güvenlik konularına odaklanan 5-7 Mart tarihlerinde Tel Aviv’de gerçekleşecek.
5 Mart’ta yapılacak ilk konferans, Blockchain’in Crypto’dan ICO’ya geçiş sürecini keşfederek ve sektördeki en yenilikçi ve etkileyicilerden gelen görüşmeleri sunan Bitcoin, Blockchain ve Dağıtılmış Defter Teknoloji (DLT) üzerineolacak.


6 Mart tarihinde yapılacak ikinci konferans, Finansal Teknoloji (Fintech), Insurtech ve Wealthtech'i kilit zorluklara ve eğilimlere bakarak ve fintech ekosistemindeki kilit oyuncuların görüşmelerini sunacak.

Dahası, 7 Mart tarihinde düzenlenen üçüncü konferans, siber güvenlik ve finansal hizmetlerin kesişimini kapsayacak ve anahtar oyuncular ve düşünce liderleri her taraftan kimliğin, paranın ve verinin gerçekte ne kadar güvenli olduğunu inceleyecek. 

Başlıca konuşmacılar arasında Danny Vatnik (Personetics'te CTO), Jed McCaleb (Stellar'da CTO), Benjamin Haddad (Accenture Ventures Baş Müdürü), Smith Yair (AmTrust Financial Services, Inc.'de Stratejik Geliştirici Başkan Yardımcısı) ve daha pek çoğu yer alıyor.


fintech tel aviv 2018 haberler Jed McCaleb Danny Vatnik
Ziyaretçi, konu hakkında yorumun nedir?
Adınız:*
E-Mail:


Hoşgeldiniz

Portalımızı tüm özellikleri ile kullanabilmek için ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Kayıt Ol!
Çevrimiçi Kullanıcılar
Üyeler
 
Misafirler (4)
MisafirMisafirMisafirMisafir 
Botlar (2)
crawl Bot 
Toplam çevrimiçi (6)
Sosyal Finanstic