Squeezer, Blockchain'i Dünya Sınıfı Bulutlara Bağladı

Squeezer, Blockchain'i Dünya Sınıfı Bulutlara BağladıSqueezer, Blockchain'i Dünya Sınıfı Bulutlara Bağladı

Dünyanın ilk zincir odaklı yazılım geliştirme platformu. Squeezer , yazılım geliştiricilerinin tüm blok gövdesi altyapısına karşı koymadan kolayca uygulamalar oluşturmasına yardımcı olan bir platformdur. Ayrıca, büyük kurumsal kuruluşlara yüksek kaliteli blokaj yazılım bileşenleri sağlamak için güçlü bir araçtır

Bu,  ücretli gönderilen bir basın bültenidir . Finanstic, aşağıda yer alan herhangi bir materyali onaylamaz, sorumlu değildir ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili herhangi bir hasar ya da kayıpdan sorumlu değildir. Finanstic olarak, okuyucuları basın açıklamasında adı geçen şirkete, ürüne veya hizmete özen göstererek kendi araştırmalarını yapmaya çağırıyoruz.


Blok zincir teknolojisi gelişti ve sadece bir şifreleme yardımcı programı şirketlerin teknoloji yığını için temel bir bileşen oldu.
Blok zincirinin başlıca özelliklerinden biri hem dikey hem de yatay olarak birden fazla ölçeklenebilirlik sağlamaktır ve bunu kusursuz yapar.

Teknoloji yığını geri kalanı için nasıl?

Diyelim ki, blok zincirine veri okuyan / yazan bir hizmet oluşturmak istiyorsunuz ve hizmet, küçük bir zaman diliminde çok sayıda istek alacak. Bu senaryo ile ilgili olarak, blokçuluk kesinlikle sorunsuz ölçeklendirilecek, ancak ne yazık ki geleneksel hizmet uygulaması için aynı şeyler söz konusu olmayacaktır. Ayrıca hizmetin / uygulamanın blok zincirine nasıl bağlanacağına ve şu anda sunucunun deposundaki tüm blok zincirini indiren sofistike bir mekanizma tarafından sağlanan bazı belirli verileri okuma / yazma ile ilgili olacak ve her blok satırı ayrıştırılacak; çizgi, etkileyici bir zaman / maliyete sebep oluyor.

Her iki sorunu da nasıl düzeltebiliriz?

Squeezer Framework , AWS Lambda, Google Functions Azure Functions  gibi platformlar tarafından sürdürülen mikro servislerin gücünü kullanarak geleneksel projelerde ölçeklenebilirlik sorunlarını zaten çözmüştü .

Artık aynı teknolojiyi blok zincirine getirmek ve blok zincir verileriyle kolayca etkileşim kurmak için konektörler oluşturmak istiyorlar. Squeezer Framework, UÖM'ye göre ayda 75.000 kez indirildi ve zaten 2 yıldır pazarda varlığı var.Mikro servisleri neden blok zincirde kullanmalıyım?

Birincisi sunucusuzdur , bu nedenle bir proje başlatmak için sunucuların yapılandırmalarıyla uğraşmanıza gerek yoktur.
Yalnızca kullanım için ödeme yaparsınız, bu nedenle aylık maliyet baskısı olmadan bloklu zincir projenizi geliştirebilirsiniz, aksi takdirde bir VPS makinesi kiralayabilirsiniz.

Hem microservice hem de blockchain teknolojisi benzer bir artış eğiliminde ve büyümenin son 3 yılda katlanarak gerçekleştiğini gösteriyor .
Her iki yeni teknolojiyi birleştirmek sonunda büyük kuruluşlar için kurumsal destek sağlayacak güçlü bir yığına yol açacaktır.

Web sitesi: https://squeezer.io
Token satış (ICO): https://squeezer.io/token-sale
squeezer blockchain ico
Ziyaretçi, konu hakkında yorumun nedir?
Adınız:*
E-Mail:


Hoşgeldiniz

Portalımızı tüm özellikleri ile kullanabilmek için ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Kayıt Ol!
Çevrimiçi Kullanıcılar
Üyeler
 
Misafirler (2)
MisafirMisafir 
Botlar (2)
crawl Bot 
Toplam çevrimiçi (4)
Sosyal Finanstic