"Bitcoin Fiyatı Yeni Zirveden Önce %50 Düşecek!"
» » » "Bitcoin Fiyatı Yeni Zirveden Önce %50 Düşecek!"

Kripto Paralar / Bitcoin

"Bitcoin Fiyatı Yeni Zirveden Önce %50 Düşecek!"

"Bitcoin Fiyatı Yeni Zirveden Önce %50 Düşecek!"

Dan Morehead yaptığı açıklamada Bitcoin fiyatının yeni zirveyi görmeden önce %50 düşeceğini söyledi.

Bitcoin'lerini 72 dolardan satın alan Pantera Capital’in CEO’su Dan Morehead, CNBC’ye, yaptığı açıklamada Bitcoin fiyatının yeni zirveleri görmeden önce %50 düşüş gösterebileceğini söyledi.

Açıklama zayıf gibi görünse de Morehead aslında, yatırımcıların kripto para birimlerinde uzun vadeli vizyonlar edinmelerini işaret ediyordu. Morehead yaptığı açıklamada, kriptopara varlıklarının henüz yeni sayılabilecek bir gelişme sürecinde olduğuna ve büyümeye devam edeceğine olan inancını belirtti.

Bitcoin fiyatı önümüzdeki hafta yüzde 50 düşebilir … Neredeyse bir ay önceki fiyatlara gerileyecek ancak bir yılda bugünkü fiyattan çok daha iyi bir seviyede olacak. Bitcoin, Ethereum ve Ripple gibi çok yönlü büyük blok zincirlerinin, henüz başlarındayız. Bazı gelişmeler sonucunda bir miktar gerileme olabilir.”

2013 yılında kurulan Pantera Capital’in Kripto para hedge fonu, son iki ayda yalnızca %60 arttı. Kurulduğundan bu yana ise %12,000’den fazla değer kazandı.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Konu hakkında 1 yorum yapıldı

Sayın ziyaretçi, sitemizi tüm özellikleriyle kullanmak için üye olmanızı öneririz.
Üye olmak için buraya! tıklayınız.

Yorumunuzu yazın:

BİZİ TAKİP EDİN

© Copyright Finanstic. Finanstic.com bir "Arya Group" iştirakidir. Yazılar izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz..

EDİTÖRLER

Günün Sözü

Birileri bugün gölgede oturuyorsa, uzun zaman önce birileri ağaç ektiği içindir.

Warren Buffett