STEM CELL INNOVATIONS – KÖK HÜCRE İNOVASYONLARI » İnternetten para kazanmak | Sermayesiz İş fikirleri 2018 |

STEM CELL INNOVATIONS – KÖK HÜCRE İNOVASYONLARISTEM CELL INNOVATIONS – KÖK HÜCRE İNOVASYONLARI

Stem cell innovations kısaca kök hücre araştırmaları , kullanıcılarını ve tıp uzmanlarını blockchain teknolojisi ile birbirine bağlayarak , kök hücre tedavilerine öncülük etmeyi amaçlamaktadır.


Misyon
Kök hücre çalışmaları üzerinde araştırma ve geliştirmenin ilerletilerek insan ömrünün uzatılması , kök hücre tedavisinin geniş kitleler için ulaşılabilir hale getirilmesi amaçlanmaktadır.


2013 yılında CAMDEN adıyla kurulan şirket Kök hücre araştırmaları konusunda çok önemli bir rol oynadı. Gelişen teknoloji ve bilimsel yenilikleri kullanarak hem yurtiçinde hem de yurtdışında ki bir çok araştırmalarla kök hücre konusunda büyük katkılar sağladı.
Stem cell innovations bugüne kadar asıl araştırma alanı nörolojik ve pulmener durumlar , onkoloji ve temel olarak ortepedi olmasına rağmen milyonlarca hasta için umut ışığı olabilecek kök hücre tedavisi için araştırmalar planlamaktadır.
Bunlar arasında başlıca Kemik iliği transplantları, felç,travmatik beyin yaralanmaları, öğrenme bozuklukları, Alzheimer hastalığı,
eksik dişler, yara iyileşmesi, omurilik hasarı, kellik,körlük, sağırlık, diyabet, Crohn hastalığı ve çokluKanser formları bulunmakta.


Bu araştırmalar blockchain teknolojisi ile birleştirildiği zaman , milyonlarca hastaya ulaşılması sağlanacaktır. Blockchain in yaratacağı sosyal platform ile uzmanlar , araştırmacılar ve hasta olanlar daha kolay bir araya gelecek , daha hızlı sonuçlar alınacaktır .

Stem cell innovations ( sci) yapmış olduğu mobil uygulama ile kök hücre ile ilgili verileri , araştırmaları , konuyla ilgili doktorları parmaklarımızın ucuna getirmekte. Dünya çapında kar amacı gütmeyen kuruluşlar , hastaneler ve uzmanlar ile umut ışığı bekleyen milyonlarca hastayı blockchain teknolojisi ile çalışan uygulamada veriler kolaylıkla ulaşılabilir ve saklanabilir olacaktır.

Platform (SCI) kullanıcılara yönelik tüm kök hücre hizmetlerine sahip olmayı planlamaktadır. Kök hücrelerin yenilenmesi , onarılması ile oluşabilecek tedavi olanakları , araştırmalar ile elde edilen bilgiler bu platformda erişilebilir hale gelecektir. Aynı zamanda toplanan veriler ile hastalıkların neden oluştuğu ile ilgili verileri de sunarak tedavinin daha hızlı çözülmesi sağlayacaktır .
Kök hücrelerinin en zengin kaynağı kordon kanında bulunmasıdır. Gelecekte kök hücre tedavisi için bu hücrelerin saklanması yani kök hücre bankacılığı önemli bir hale gelecektir. Blockchain teknolojisi ile kök hücre banka verilerinin depolanması ve paylaşımı daha kolay hale gelecektir. Mevcut maliyetlerinde blockchain teknolojisi sayesinde düşecek olması SCI yı daha önemli hale getirecek etmenlerden birisi olarak ön plana çıkacaktır.


Kök Hücre Sentezi - SCI amaç ve hedefler
Özel Kök hücre teknolojileri, sağlık hizmetlerinde gelecek nesli temsil eder. Ancak, kök hücre araştırmaları yapan bu alanda yer alan birkaç sağlık hizmeti sağlayıcısı var. Amacımız daha çok kuruluşu ve çalışanı buna dahil etmektir Kök hücre araştırmalarında tıp sektöründen mümkün olduğunca İnsanların erişime sahip olduğu bir dünya hayal ediyoruz. İhtiyaç duydukları tedaviler ve terapiler. Bu vizyona ulaşmak için SCI onları eğitmek ve bilgilendirmek için bir uzmanlar ağı geliştirmek Kök hücre teknolojilerinin olasılıkları içine katmayı amaçlamaktadır. Kök hücre laboratuarları blockchain ağımız güvenli, ulaşılabilr, Müşterilerimizin kök hücre ihtiyaçları için son teknoloji hizmetlerini sağlayacaktır. Hedefimiz Sadece kullanıcılar satın alabilecekler sentetik kök hücreleri direkt olarak laboratuvarımızdan değil, aynı zamanda Kapsamlı ağımızda üçüncü taraf bir laboratuvarı bu platform aracılığıyla kullanılabilir hale getireceğiz. SCI, kullanıcılarımıza kullanabilecekleri, benzersiz bir formül geliştirdi. Hastanın rızası ve minimaliyle Doğum tarihi, kan grubu, alerji, teşhis gibi bilgiler, ve sağlıkla ilgili çeşitli sorular, SCI iç, güvenli çalışacak tescilli bir algoritmaya bağlı laboratuvar dizileri geliştirdi. Algoritma, bir ihtiyacı olan bir birey için özel olarak tasarlanmış, sentetik kök hücre özel tedavi. SCI bu çığır açan teknolojiyle gurur duyuyor, ve dünyayla paylaşmak için daha da heyecanlı. İçindeki gelişmeler kök hücre araştırması ve SCI'den erişilebilirlik dünyaya öncülük edecek yaşam için olağanüstü yenilikler getirmeye devam edecektir.


SCI hakkında daha fazla bilgi ve ico detayları için web site: www.scia.io
Facebook : https://www.facebook.com/Stemcellapp/
Reddit : https://www.reddit.com/user/stemcellapp/comments/8cku36/stem_cell_innovations_logo/
Telegram : https://t.me/stemcellinnovations
Medium : https://medium.com/@stemcellapp
Linkedin : https://www.linkedin.com/company/stem-cell-innovations/
Instagram : https://www.instagram.com/stemcellapp/
Twitter : https://twitter.com/stemcellapp
Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCQ21qvDdV-C-E28The-7g7Q


Yazar : bountyhive.io/r/forumevi


sci stem cell innovations kök hücre inovasyonları blockchain ico analiz
Konu hakkında 2 yorum yapıldı!
  1. Emre Kara
    Kök hücre üzerine bu işle 2013 den beri uğraşan bir firmanın blockchain teknolojisi ile bunu buluşturması , değer yapacak bir çalışma olacaktır. Uzun vadede kazanmak isteyenler için büyük fırsat sunar diye tahmin ediyorum. 
  2. Burak C.
    Yapay zeka ile ilgili icolar değerli görülse de bu tür sağlık üzerine ki özellikle kök hücre tedavisine yönelik bir projenin olması tam yatırımlık diye düşünüyorum , yatırım tavsiyesi değildir. 
Ziyaretçi, konu hakkında yorumun nedir?
Adınız:*
E-Mail:


Hoşgeldiniz

Portalımızı tüm özellikleri ile kullanabilmek için ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Kayıt Ol!
Çevrimiçi Kullanıcılar
Üyeler
 
Misafirler (2)
MisafirMisafir 
Botlar (1)
crawl Bot 
Toplam çevrimiçi (3)
Sosyal Finanstic