Dash ve CoinFlip'ten ATM İçin İş Ortaklığı Açıklaması Geldi
» » » Dash ve CoinFlip'ten ATM İçin İş Ortaklığı Açıklaması Geldi

Altcoin / Haberler

Dash ve CoinFlip'ten ATM İçin İş Ortaklığı Açıklaması Geldi

Dash ve CoinFlip'ten ATM İçin İş Ortaklığı Açıklaması Geldi

Piyasadaki popüler kripto paralardan Dash, kriptopara ATM platformu CoinFlip'e eklendi. Şirket, 80'den fazla Dash destekli ATM ve Dash kullanıcıları için bir nakit ödül piyangosu eklenmesi kararlaştırdı. 


CoinFlip, Platformuna Dash Desteği

CoinFlip, 80'den fazla yeni ATM'ye Dash eklemek için Dash ile bir ortaklık kurdu. Daniel Polotsky'nin dediği gibi, Dash'ın eklenmesi şirket için doğal bir adımdı. 

Polotsky konuyla ilgili şu yorumu yaptı:

“Dash, ödemeler ve e-ticaret için yaygın olarak kullanılan bir dijital para birimi ve piyasa değerine göre en iyi 15 para biriminden biri olduğu için, Dash 80 üzeri ATM'lere entegre etmemiz için açık bir seçimdi. CoinFlip'de, kripto deneyimini mümkün olan en iyi paraya ulaştırmaya çalışıyoruz. Ayrıca, Dash gibi isteğe bağlı bir kripto para birimi ile iş ortaklığı yaparak, herkes için kolay ve hızlı bir şekilde kripto para kazanmak ve satın almak için küresel genişlememizi sürdüreceğimizi umuyoruz." 

Dash dünyanın her yerinde yayılıyor, ancak daha fazla Dash kullanımı olan yerlerden biri Venezüella'dır. İnsanların günlük ihtiyaçları için dijital para birimleri kullanmaları yaygınlaşıyor. Venezuela’da Dash’ı kullanan çok aktif bir topluluk var.Sizce ilerleyen dönemlerde ülkemizde de kripto para ATM'leri yaygınlaşacak mı?


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Konu hakkında 0 yorum yapıldı

Sayın ziyaretçi, sitemizi tüm özellikleriyle kullanmak için üye olmanızı öneririz.
Üye olmak için buraya! tıklayınız.

Yorumunuzu yazın:

BİZİ TAKİP EDİN

© Copyright Finanstic. Finanstic.com bir "Arya Group" iştirakidir. Yazılar izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz..

EDİTÖRLER

Günün Sözü

Birileri bugün gölgede oturuyorsa, uzun zaman önce birileri ağaç ektiği içindir.

Warren Buffett