BAT, Bitcoin'den% 100 daha iyi performans gösterebilir
» » » BAT, Bitcoin'den % 100 daha iyi performans gösterebilir

Altcoin / Haberler

BAT, Bitcoin'den % 100 daha iyi performans gösterebilir

BAT, Bitcoin'den % 100 daha iyi performans gösterebilir

BAT ile ilgili bir önceki fikri takiben, fiyat % 61.8 Fibonacci düzelme seviyesi olan 4717 satoshi hedefine ulaştı. Direniş trendi ile birlikte kırılma trendinin devam etmesini ön plana çıkardı. 


Şimdi, 4717 satoshi öncesi direnç, tekrar test edilebilen veya test edilemeyen destek oldu. Ancak genel olarak, bu eğilim şu anda yükselişte ve BAT / BTC, 02.05-13.06 düzeltici dalgasına uygulanan Fibonacci düzeltme seviyelerinden birine doğru daha yüksekte hareket etmeye devam etmeli.

İlk direnç % 161.8 Fibs, yani 7530 satoshi olabilir. İkinci direnç, % 261.8 Fibs, 10k satoshi alanı olan anahtar seviye olabilir. Bu sadece Fibs direnişi değil, güçlü bir psikolojik fiyat olduğu için potansiyel hedeftir.

Bir dezavantajı, bu noktada en kötü durum senaryosu, 3k satoshi desteğine kadar olan düzeltmedir ve sadece kırılma ve yukarı çıkması, boğa görünümünü bozabilir. Aynı zamanda küçük düzeltici hareketler beklenebileceği gibi, fiyat da herhangi bir düzeltme olmaksızın yükselmeye devam edebilir.


Finanstic.com, yazılarda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kar-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir ve yayınlanan içerikler yatırım tavsiyesi değildir . 

Siz bu görüşe katılıyor musunuz?


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Konu hakkında 0 yorum yapıldı

Sayın ziyaretçi, sitemizi tüm özellikleriyle kullanmak için üye olmanızı öneririz.
Üye olmak için buraya! tıklayınız.

Yorumunuzu yazın:

BİZİ TAKİP EDİN

© Copyright Finanstic. Finanstic.com bir "Arya Group" iştirakidir. Yazılar izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz..

EDİTÖRLER

Günün Sözü

Birileri bugün gölgede oturuyorsa, uzun zaman önce birileri ağaç ektiği içindir.

Warren Buffett