Kripto Ödeme Sistemi UTRUST, Pundi X ile Ortaklık Kurdu
» » » Kripto Ödeme Sistemi UTRUST, Pundi X ile Ortaklık Kurdu

Altcoin / Haberler

Kripto Ödeme Sistemi UTRUST, Pundi X ile Ortaklık Kurdu

Kripto Ödeme Sistemi  UTRUST, Pundi X ile Ortaklık Kurdu

Pundi X (NPXS), güvenli bir çevrimdışı kripto para ödeme hizmeti sunmak için İsviçre merkezli kripto ödeme sistemi UTRUST ile yeni bir ortaklık yapıldığını duyurdu.


PUNDI X Nedir?

Pundi X, tüketicilerin fiat ile birden fazla kripto para birimi satın almalarını sağlamak için fiziksel satış noktası XPOS cihazları geliştiren ve aynı zamanda katılımcı perakende satıcıları ile kripto para birimleri kullanan mağaza satın alımlarını kolaylaştıran bir blok projesidir. Bu hafta Pundi X, BTC, ETH ve BNB ticaret çiftlerine karşı dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance'da listelenmeye başlamıştı.

UTRUST, kullanıcıları için yüksek likidite, güvenlik ve gelişmiş alıcı koruma hizmetleri sağlayan, kripto para birimleri için 'Paypal benzeri' bir platformdur. Pundi X'in fiziksel çok varlıklı POS cihazları, kripto para birimleriyle güvenli, hızlı ve rahat bir şekilde işlem yapmak için UTRUST'ın lider çevrimdışı işlem anlaşması ve alıcı koruma yetenekleriyle güçlendirildiği için, bu ortaklık her iki taraf için de büyük bir kilometre taşını temsil ediyor.

“UTRUST her zaman hızlı, kolay ve güvenli kripto para birimi ödemelerinin kullanılmasını sağlamayı taahhüt etmiştir. Pundi X ile ortak çalışmak ve XPOS teknolojisini kullanmak, bu hedefe ulaşmada bize büyük ölçüde yardımcı olacaktır ”. -Nuno Correia, UTRUST CEO'su

Resmi UTRUST açıklamasına göre, iki şirket arasında imzalanan anlaşma, UTRUST'un 1000 adet Pundi X'in POS makinesini satın alacağı bir anlaşmayı içeriyor ve karşılığında Pundi X, UTRUST'ın tüm işletim cihazlarında ödeme koruma ve ödeme hizmetlerini kabul edecek. Bu aşamada, Pundi X, mağazalarının kripto ödeme makineleri için 25.000'in üzerinde sipariş verdi. Bu, 100.000 cihazdan oluşan 3 yıllık satış hedefine ulaşmanın % 25'ini oluşturuyor.Pundi X'in CEO'su ve kurucu ortağı Zac Cheah, iki şirket arasındaki bu birliğin, kitle pazarının benimsenmesi için kripto piyasası için ileriye doğru önemli bir hareket olduğuna inanıyor.


“Bu, dünyayı fırtınaya sürüklemesine rağmen, tüketici harcamalarında küresel ekonominin makine dairesinin dışında kalmaya devam eden kripto paraların kitlesel kabulünü ilerletmek için önemli bir adım” 

Pundi X şu anda hala prototip makineleri geliştiriyor ancak önümüzdeki birkaç hafta içinde üretilmiş POS cihazlarını İsviçre, Singapur ve Japonya'ya dağıtmaya başlaması bekleniyor. Ayrıca, yakın gelecekte tekrar gözden geçirilmek üzere ulusal kripto yasağı beklentisiyle Endonezya'da cihazları kurmaya başladıkları da söylentilere kapıldı. Şimdi, UTRUST ile birlikte, bu XPOS cihazları, kripto paralarla satın alma işlemini son derece basit hale getiren ve kitle pazarının benimsenmesine yönelik bariyeri azaltan işlem yeteneklerine sahip gibi görünüyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Konu hakkında 0 yorum yapıldı

Sayın ziyaretçi, sitemizi tüm özellikleriyle kullanmak için üye olmanızı öneririz.
Üye olmak için buraya! tıklayınız.

Yorumunuzu yazın:

BİZİ TAKİP EDİN

© Copyright Finanstic. Finanstic.com bir "Arya Group" iştirakidir. Yazılar izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz..

EDİTÖRLER

Günün Sözü

Birileri bugün gölgede oturuyorsa, uzun zaman önce birileri ağaç ektiği içindir.

Warren Buffett