CashBet Coin Mobil iGaming Platformu İçin 38 Milyon ICO Satışı Gerçekleştirdi
» » » CashBet Coin Mobil iGaming Platformu İçin 38 Milyon $ ICO Satışı Gerçekleştirdi

Altcoin / ICO

CashBet Coin Mobil iGaming Platformu İçin 38 Milyon $ ICO Satışı Gerçekleştirdi

CashBet Coin Mobil iGaming Platformu İçin 38 Milyon $ ICO Satışı Gerçekleştirdi

CashBet Coin Mobil iGaming Platformu İçin 38 Milyon $ ICO Satışı Gerçekleştirdi 100'ü aşkın ülkedeki katılımcılar CashBet Coin'in başarılı ICO satışına katkıda bulunuyor.


Lider mobil ilk iGaming platformu sağlayıcısı CashBet https://coin.cashbet.com/ ) bugün, dünyanın ilk tam şifrelerini geliştirmek için 38 milyon $ 'lık artışla satışını başarılı bir şekilde tamamladığını duyurdu. Şimdiye kadar en büyük iGaming ICO projesi olan mobil iGaming platformu, 100'ün üzerinde ülkeden katılımcılar, ICO'ya katılarak CashBet Coin'in 142.975.000 tokenın hardcap'e ulaşmasına yardımcı oldu. Jeton dağıtımı şu anda devam ediyor ve Haziran ayı sonuna kadar devam edecek. CashBet Coin'in ortakları arasında Arsenal Futbol Kulübü, Lottery.com, Greentube ve Imperial Play bulunuyor. CashBet Coin, Bittrex'te CBC olarak listelenmiştir.

CashBet'in CEO'su ve Kurucu Ortağı Mike Reaves, “CashBet Coin jetonu satışının başarısı, uyumlu, kullanıcı dostu iGaming çözümlerine açık bir ihtiyaç olduğunu gösteriyor” dedi. “CashBet topluluğunu oluşturmaya ve dünyanın ilk tam şifreli hazır mobil iGaming platformunu geliştirmek için yol haritamızda sunmaya devam etmeyi umuyoruz.

CashBet Nedir?


2012'den beri faaliyet gösteren CashBet, platformunda 450'den fazla oyunu desteklemektedir. Dünyanın en saygın 1 numaralı oyun yargı yetkisi tarafından lisanslanan tek kripto-casino platformu olan CashBet, yasal, güvenli ve karlı bir iGaming deneyimi sunuyor. CashBet, şeffaf işlemler, artan hız ve daha düşük işlem ücretleri için blockchain teknolojisinden yararlanan ilk ve tek dikey iGaming çözümüdür.

CashBet'in Arsenal Futbol Kulübü ile yaptığı ortaklık ile, resmi olarak bir kripto para birimiyle ortaklık yapan dünyanın ilk futbol takımı Arsenal oldu. CashBet, Arsenal'ın Emirates Stadyumu'ndaki ev oyunlarında stadyum reklamları yoluyla CashBet Coin'in önde gelen marka yerleşimini veren özel ve resmi blok ortağıdır. Novomatic'in Greentube iştiraki, GameBist sosyal kumarhane platformunda bir ödeme yöntemi olarak CashBet Coin'i kabul edecek. Lottery.com, CashBet Coin'i kendi siteleri ve uygulamaları arasında bir ödeme yöntemi olarak entegre edecek ve CashBet'in özel iGaming platformunu sosyal etki raffe'lerine güç sağlamak için entegre edecektir.

CashBet Hakkında


CashBet lider bir mobil ilk iGaming platform sağlayıcısı ve anahtar teslimi operatörüdür. CashBet platformu dünya çapında gerçek para, sosyal ve beceri tabanlı oyun uygulamaları ve web sitelerini güçlendirir. CashBet yazılımını entegre ederek oyun geliştiricileri, lisanslı olmalarına gerek kalmadan çevrimiçi kumar oyunlarını yasal olarak başlatabilirler. CashBet'in zengin özelliklere sahip platformuyla, operatörler, bir günden itibaren kârlı bir iGaming operasyonunu mümkün kılmak için oyuncu segmentasyonuna, boning'e, kampanya yönetimine ve diğer patent bekleyen özelliklere erişim elde eder. CashBet, Alderney Kumar Kontrol Komisyonu ve Birleşik Krallık Kumar Komisyonu tarafından lisanslanmıştır. Daha fazla bilgi için lütfen www.cashbet.com adresini ziyaret edin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Konu hakkında 0 yorum yapıldı

Sayın ziyaretçi, sitemizi tüm özellikleriyle kullanmak için üye olmanızı öneririz.
Üye olmak için buraya! tıklayınız.

Yorumunuzu yazın:

BİZİ TAKİP EDİN

© Copyright Finanstic. Finanstic.com bir "Arya Group" iştirakidir. Yazılar izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz..

EDİTÖRLER

Günün Sözü

Birileri bugün gölgede oturuyorsa, uzun zaman önce birileri ağaç ektiği içindir.

Warren Buffett