Seyahatin Geleceği WeGold - WeGoGo Blockchain Platformu » Bitcoin, Ethereum, ICO, Blockchain, Kripto Paralar, Altcoin Haber
» » » Seyahatin Geleceği WeGold - WeGoGo Blockchain Platformu

Altcoin / ICO

Seyahatin Geleceği WeGold - WeGoGo Blockchain Platformu

Seyahatin Geleceği WeGold - WeGoGo Blockchain Platformu

Wegold Asya Turizm sektöründe devrim yaratmaya amaçlayan , blockchain teknolojisi üzerinde kurulan bir platformdur. Özellikle Çinli turistleri hedefleyen proje , daha başlangıç aşamasında olmasına rağmen Asya Forbes dergisi vb seçkin otoritelerden tam puan almış bir proje olarak ön plana çıkmakta.


Fırsatlar ;
Asya kıtasında her yıl artan gittikçe artan turizm potansiyeli özellikle Çinli turistlerin ağırlığındadır. Global çapta yaşanılan Ekonomik krize rağmen Asya kıtasında turizm her yıl artış gösteren bir potansiyelde büyümekte. Özellikle Güney Doğu Asya ülkelerinin ekonomik olarak kalkınmasının da bu artışta payı bulunmakta.

2025 yılına kadar tüm dünyada turist sayısında artışı en fazla sağlayacak olan ülke olarak çin gözükmekte, 2017 verilerine göre mevcut Çinli turist sayısının 2025 yılında iki katına çıkacağı öngörülmekte. Çinin dünya ekonomisinde aldığı payın her geçen yıl artması , çin halkının milli gelir seviyesinin her yıl yüksek oranlarda yükselmesi nedeniyle, gelecekte turist potansiyeli en yüksek ülke olarak yıldızının parlayacağı bugünden net olarak gözükmekte. 2025 yılında 240 milyon Çinli turist olarak dünyayı dolaşacak , ülkemiz dahil onlarca ülkenin nüfusundan kat kat fazla bir potansiyel fırsatın ne kadar büyük olduğunu göstermekte.

WeGold WeGoGo Platformu Ne Sunmayı Hedeflemekte ?
Küresel bir dünyada , kapitalizmin ilk yıllarından farklı olarak büyük şirketler hemen hemen her sektörde olduğu gibi Turizm sektöründe de belirleyici güç olmakta. Tüm dünyada sayısı bir elin parmağını geçmeyen büyük şirketler , dünya turizmindeki gelirin büyük çoğunluğunu elinde tutmakta. Emperyalizmin egemen olduğu bir dünyada finans kapital şirketlerinin ilk hedefi kar elde etmektir. Amaç kar olunca , verilen hizmet ikinci plana itilerek mevcut turistlerin hizmet alımları her geçen gün kötüye gitmektedir. Çünkü amaç müşteri memnuniyetinden öte kar hırsıdır.

Global birkaç şirketin belirlediği turizm piyasasında ayakta kalmaya çalışan küçük ve orta ölçekli işletmeler , düşük kar marjını , turizm çalışanlarına yıkarak ayakta kalmaya çalışmakta , turizm iş gücünün kalifiye personel yaratmasını doğal olarak engellemektedir , Wegold a göre bu sürdürülebilir değildir.

Tüm bu sorunlara karşı WeGold Asya Blockchain Çözüm projesi ile , turizm sektöründe yukarda belirtilen sorunların çözümünü hedeflemektedir. Wegold üreteceği WGD seyahat token’i ile mevcut kar hırsına yönelik dizayn edilen sektörün aksine , tüm turizm hizmet sağlayan bileşenlerin büyük şirketlerin baskısı altında kalmadan bir ticaret ortama sağlamayı hedeflemektedir.

Yaratılacak turizm ticaret piyasasını , Seyahat Ekosistemi olarak adlandıran WeGold , Bu ekosistemde;
Rehberler ; Mevcut sistemin temel öğesi olan rehberler , dünyadaki turistik lokasyonları belirleyen , yönlendiren , tanıtan kişilerdir.
Wegogoers yani turistler,
WeGoldTokenları – Erc-20 Ethereum blockchain üzerine kurulu. bileşenleri yer almaktadır.

Token satış adeti 3 Milyon 400 Bin Wegold ( WGD) olarak satışa sunulacaktır. Toplam Üretilen WeGold (WGD ) miktarı 10 Milyon adeti aşmayacaktır.

WeGold ( WGD ) Ico’su ile İlgili Bilgiler


Hard Cap satış hedefi 88 Milyon Dolar

WeGold WGD Token Fiyatı 1 ETH = 14,565 WGD olacaktır

Minimum Alış Miktarı 2 Ethereum olarak belirlenmiştir

Maksimum Alım Miktarı : Sınırsız

Ico Başlangıç Tarihi 15 Mayıs 2018

Ico Bitiş Tarihi 30 Haziran 2018 ( Proje kendine o kadar güvenmekte ki , Bitcoinin beklenen fiyatların yüzde elli altında seyrettiği şu tarihlerde Mevcut bir çok projenin Ico su ertelenirken ya da belirlenen tarihlerden çok sonralarına uzatılırken , bu projenin bu kadar kısa süreli bir Ico yapması oldukça iddaalı.

Proje Ekibi

Wong Toon King - Far Saight Kapitalin Ortağı – Wegogo Şirketi Sahibi

Mark Chee Wah – WeGoGo Kurucusu ve CEO’su

Richard Tan- WeGoGo Kurucusu – COO su

Yue Yew Hoong - WeGoGo Kurucu ortağı ve CFO Su

Reene Ho-Phang – BrandStory Kurucusu , diğer ekip ve yatırımcılarla ilgili detaylara https://www.wegold.io/ web sitesinden , WeGOGO- WeGold ile ilgili İngilizce White Paper’ a https://www.wegold.io/Resources/Files/Whitepaper%20-%20English.pdflinkinden ulaşabilirsiniz.


bountyhive.io/r/forumevi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Konu hakkında 5 yorum yapıldı

  1. Kemal Deniz | Ziyaretçi

   Çinin nufusü göz önüne alındığında , doğru bir proje olduğu anlaşılıyor , takipteyim

 • Cevdet | Ziyaretçi

  Anıl proje hakkında iyimser düşünüyorsun bence , çok ses getirmeyecek diye düşünüyorum

 • Sayın ziyaretçi, sitemizi tüm özellikleriyle kullanmak için üye olmanızı öneririz.
  Üye olmak için buraya! tıklayınız.

  Yorumunuzu yazın:

  BİZİ TAKİP EDİN

  © Copyright Finanstic. Finanstic.com bir "Arya Group" iştirakidir. Yazılar izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz..

  EDİTÖRLER

  Günün Sözü

  Birileri bugün gölgede oturuyorsa, uzun zaman önce birileri ağaç ektiği içindir.

  Warren Buffett