NEO Nedir, NEO İncelemesi ve NEO Nasıl Alınır?
» » » NEO Nedir, NEO İncelemesi ve NEO Nasıl Alınır?

Altcoin / Nedir

NEO Nedir, NEO İncelemesi ve NEO Nasıl Alınır?

NEO Nedir, NEO İncelemesi ve NEO Nasıl Alınır?

NEO akıllı bir ekonomi için açık bir ağdır, bu yüzden sadece akıllı sözleşmeler için bir platform değildir. Dijitalleştirilen, programlanabilir ve güvenilmez bir ekonomi olarak tanımladığımız geleceğin akıllı ekonomisine hizmet etmeyi hedefliyorlar.


Durmaksızın büyüyen kripto para sayısının artmasıyla [Mart 2017'de 700 - şimdi iki katına çıkmıştır] ticaret ya da uzun vadeli yatırım söz konusu olduğunda doğru tercihleri yapmak için günlük bazda daha da zorlaşmaktadır. Her bir kripto para birimi, merkezi sistemler tarafından noktalanan bir sorunu çözmeyi amaçlayan bir ürün, teknoloji veya platformdur. Özellikle bir devrim olarak öne çıkan ve meşruiyetini ilk aşamalarında işaret eden bir projedir NEO.

Eskiden AntShares veya Çin'in Ethereum'u  olarak bilinen  NEO, dijital olmayan varlıkların mülkiyetini daha doğru, genel ve daha şeffaf bir şekilde birleştirmeyi hedefleyen bir akıllı ekonomi için bir altyapı oluşturmaya çalışıyor.

NEO kurucusu hedeflerini şu açıklamayla özetlemiştir;

“NEO akıllı bir ekonomi için açık bir ağdır, bu yüzden sadece akıllı sözleşmeler için bir platform değildir. Dijitalleştirilen, programlanabilir ve güvenilmez bir ekonomi olarak tanımladığımız geleceğin akıllı ekonomisine hizmet etmeyi hedefliyoruz. ”

Bu makale yayına hazırlandığı sıralarda CoinMarketCap.com verilerine göre NEO [NEO], ABD Doları karşısında 51,56 $ civarında seyrediyor ve yaklaşık 3,4 milyar dolarlık piyasası ile 9. en büyük kripto para birimidir.

CoinMarketCap NEO: https://coinmarketcap.com/currencies/neo/

Binance borsası üzerinden Neo/BNB-BTC-ETH-USDT çiftleri ile NEO alım-satımı yapabilirsiniz. Binance’a kayıt olmak için buraya tıklayınız.

Binance Nasıl Kayıt Olunur?


Binance Borsası Kullanımı: Üyelik, Para Yatırma-Çekme, Alış ve Satış (Görsel Anlatım) için tıklayın!


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Konu hakkında 1 yorum yapıldı

Sayın ziyaretçi, sitemizi tüm özellikleriyle kullanmak için üye olmanızı öneririz.
Üye olmak için buraya! tıklayınız.

Yorumunuzu yazın:

BİZİ TAKİP EDİN

© Copyright Finanstic. Finanstic.com bir "Arya Group" iştirakidir. Yazılar izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz..

EDİTÖRLER

Günün Sözü

Birileri bugün gölgede oturuyorsa, uzun zaman önce birileri ağaç ektiği içindir.

Warren Buffett