Debitum Network Nedir?
» » Debitum Network Nedir?

Kripto Paralar / ICO / Nedir

Debitum Network Nedir?

Debitum Network Nedir?

d10e ICO Pitch Ödüllerinde merkezi olmayan teknolojilerin katıldığı bir konferansta 120 aday arasından izleyiciler ve jüri üyeleri tarafından ödüle layık görülen, blockchain teknolojisinin gücünden faydalanan Debitum Network, mikro, küçük ve orta ölçekli işletme finansmanı için merkezi olmayan, güvenli ve şeffaf bir ekosistem kurma misyonunu yerine getirme yönündeki hayalini sürdürüyor.

d10e ICO Pitch Ödüllerinde merkezi olmayan teknolojilerin katıldığı bir konferansta 120 aday arasından izleyiciler ve jüri üyeleri tarafından ödüle layık görülen, blockchain teknolojisinin gücünden faydalanan Debitum Network, mikro, küçük ve orta ölçekli işletme finansmanı için merkezi olmayan, güvenli ve şeffaf bir ekosistem kurma misyonunu yerine getirme yönündeki hayalini sürdürüyor. Finansman ve BT endüstrisinden gelen profesyonel ekip, muhteşem blockchain fırsatlarını kullanarak küresel bir ekosistem kurmak istiyor. Merkezi olmayan yaklaşım kullanan Debitum Ağı, dünyanın dört bir yanındaki topluluklara servis sağlayıcıların finansmana ulaşmasına imkan verecek, küçük işletmelerin finansmana erişmesine yardımcı olacak ve küresel yatırımcılara güvenilir sermaye imkanları verecektir.

Debitum Network’ün kurucu ortağı Martins Liberts:

“Finans küçük şirketler için yakıt kaynağıdır. Hatta çok verimli şirketler bile günlük operasyonlarının düzgün olabilmesi için nakit akışlarını yönetmek için finansmana ihtiyaç duyar. Ne yazık ki günümüzde çok sayıda işletme için bu durum engel oluşturuyor ve dünya genelinde KOBİ finansmanı için 2 trilyon dolarlık kredi açığı olduğunu görüyoruz.”

Debitum Network’te, küçük şirketlerin dünyanın herhangi bir yerindeki yatırımcıları bağlamak ve yatırımlarını kullanmak için adil fırsatlara sahip olmaları gerektiğini düşünüyoruz. Başarılı bir BT ve alternatif finans sektörü geliştirirken bu ihtiyacı kendimiz de yaşadık. Şimdi, deneyimimizi paylaşmanın ve diğer şirketlerin büyümesine yardımcı olmamızın zamanı geldiğini düşünüyoruz. Farklı boyutlara sahip işletmeler için eşit büyüme fırsatları sunan bir araç oluşturduğumuz  için gurur duyuyoruz “

dedi.

DEB isimli ETH tabanlı ERC223 Token ile piyasada Debitum, ETH kabul ediyor. Toplam 400 milyon token’in üretildiği girişim 7 Aralık’ta başlıyor ve 21 Aralıkta sona eriyor.  4000 ETH toplamayı amaçlayan girişim %30 bonus fırsatı sunuyor.Debitum Network projesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için ayrıntılı White paper dokümanına ve ICO ile ilgili güncellemelere website üzerinden ulaşabilirsiniz.
 
Debitum için Linkleri :
Web : https://debitum.network
facebook: https://www.facebook.com/DebitumNetwork
twitter: https://twitter.com/DebitumNetwork
linkedin: https://www.linkedin.com/company/24999208/
blog: https://blog.debitum.network/
github: https://github.com/debitum
telegram: https://t.me/joinchat/G6KFmURKsu0FIfJetJ3mOA
bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2321064.0

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Konu hakkında 1 yorum yapıldı

    1. bitci | Ziyaretçi

      ufak bir yatırım yapmıştım buna. bakalım ne kazandıracak.

Sayın ziyaretçi, sitemizi tüm özellikleriyle kullanmak için üye olmanızı öneririz.
Üye olmak için buraya! tıklayınız.

Yorumunuzu yazın:

BİZİ TAKİP EDİN

© Copyright Finanstic. Finanstic.com bir "Arya Group" iştirakidir. Yazılar izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz..

EDİTÖRLER

Günün Sözü

Birileri bugün gölgede oturuyorsa, uzun zaman önce birileri ağaç ektiği içindir.

Warren Buffett