SOVREN – Yeni Nesil 0 Komisyonlu Mobil Yatırım Platformu

SOVREN – Yeni Nesil 0 Komisyonlu Mobil Yatırım Platformu

Sovren, Hızla gelişen ve değişen dünyada, yatırımın göz korkutucu ve karmaşıklığını Blockchain ve AI teknolojisi ile ortadan kaldırma hedefinde olan bir proje.

Sovren projesi kısaca kendilerini şu şekilde tanıtmakta ; Birleşik Krallık ve Avrupa da bir ilk olan SOVREN ; Blockchain ve AI Teknoljisine dayanan, sıfır komisyonlu bir yatırım platformu. Mobil uygulamanın kullanımı ‘Tokenized Securities’ ile bir araya getirmekte. PAY ürününü kullanarak, borsalarda kredili işlem yapabilir, Sovren Digital cüzdanı kullanarak doğrudan alışveriş hedeflemekte. Aynı zamanda Duygusal zekalı sanal asistan ZOVA ile yatırımlarınızı daha doğru yönlendireceksiniz. Sovren, İngiltere FCA, Londra Borsası (LSE) tarafından kontrol edilecektir.

2016 Haziranda kurulan Sovren, Blockchain teknolojisini, yapay zekayı, robotik süreç otamasyonunu şirketler için bir araya getirmektedir. İngiltere merkezli şirketin, Hindistan, İrlanda ve Polanya'da iletişim ve destek merkezleri bulunmaktadır.

SOVREN PROJESİNİN FARKLARI

Yeni yatırımcılar için tasarlanmış kullanımı kolay AI tabanlı öğrenme platformu

Sıfır Komisyon

Borsa, Menkul Kıymetler ve Altın’ın üçünün bir araya getirilmesi

Yapay zekalı sorunsuz ticaret

Sanal Müşteri Hizmetleri ve Ticaret

Asistan Botu Zova ®. 7/24 ihtiyacınız olduğunda cevap verecek bir sisteme sahip olacaktır.

Bitcoin Lightining Network ile inşa edilen Sovren, Amazon Web Service veritabanını kullanmaktadır.

Sovren İngiltere Finansal İdare Kurumu tarafından menkul kıymetleri entegre etmeyi sağlayacak bir proje olarak ön plana çıkmakta.

SOVREN ETİCARET MODÜLÜ

Sovren E-ticaret eklentisi bir Satış noktası (POS) mobil uygulaması entegre ederek perakendeciler ve işletmelerin mevcut API'ları ile müşterinin alışveriş yapmasını kolaylaştıracaktır. Oluşturulacak uygulama ile ödeme anında sıfır komisyonla satıcıya geçecektir. Bunun kullanımı içinde Sovren para birimi kullanılaaktır. Açık kaynak kodlu Api ile merkezi entegrasyonu kullanacaktır.

Satış noktası olarak kullanılan modülde ; Müşterilerin hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme yapmasına izin verilmekte, sovren uygulaması aracılığıyla anında onaylama ve ödeme yapmaktadır. Tüm bunları da sıfır komisyon ile yapmaktadır.

Yatırma ücreti yok

Aylık ücret yok

Özel donanım gerektirmez.

Kripto para borsalarında bugüne kadar bir milyar dolardan fazla para kayboldu. Bu sebeple merkeziyetsiz borsaların en büyük problemi güvenlik problemidir. Kapanan bir çok borsa , ya da ortadan kaybolan borsalar ile kripta para yatırımcıları mağdur edildi. Sovren projesi tüm bunların önüne geçmek için oldukça iddialı bir şekilde ortaya çıkmakta. Yatırımcıyı hem korumak hem de sanal asistan hizmeti ile doğru yatırımlar yapmasını sağlayacak yapay zeka ve sezgisel robotik çözümün entegresi kripto para borsasını herkes için kazanılır bir alan yapma iddasında. AI entegrasyonu ile platforum analiz yoluyla ögrenmek ve uyum sağlamak için milyonlarca veri noktası sağlayacaktır.

Sovren içinde kullanılacak teknolojilerin diğerleri Makine Öğrenimi yani Sinir Ağı (NN) ile ağları simüle ederek siber güvenliği ön plana çıkarmaktadır. Sovren özel bir güvenlik modeli olarak , çok yetenekli operasyon merkezi (SOC) odak noktası analiz ekibi olarak 7 / 24 destek sağlayacaktır. AI Machine yardımı ile güvenlik tehditleri ve öğrenme ile RPA teknolojisi tarafından özel olarak tanımlanmış süreçler ve prosedürler sağlayacaktır.


Sovren 1 SVRN ico satış fiyatı 0,35 ABD doları


SOVREN TAKIMI

Avijeet Jayashekhar

Kurucu ve CEO

Wynand De Jager

Kurucu Ortak ve CTO

Tara Nolan

PR ve Pazarlama Direktörü

Jan Bolhuis

Blockchain Çözümleri Mimarı

Prashant Tiwari

Platform Develpoment Başkanı

Luke Lynch

Siber Güvenlik Müdürü

Sachin Shetty

Teknik Entegrasyon Başkanı

Santhosh RB

UX Başkanı

Kledi Nenaj

İş Geliştirme

Natalia Boruch

Direktör Müşteri Hizmetleri

Chris Parker

iş geliştirme şefi

Subhra Thota

Program Direktörü-Test


İletişim

Adres:

CityPoint, 1 Ropemaker St, Londra EC2Y 9HU

Email: enquiry@sovren.app

Web sitesi: www.sovren.app

 

 bountyhive.io/r/forumevi

 

sovren sovren ico sovren projesi blockchain
1
Tarih: 12-11-2018, 22:52
1
221

İlginizi Çekebilir


Yorumlar (1)

  1. avatar
    0
    #1 Uğur B.
    Birleşik krallığın desteklediği proje , bir kaç ay önce hürriyet , mynet vs. sitelerde haber olarak geçti ,icoya yatırım yapmak isteyenler varsa ilk tercihleri bu olmalı diye düşünüyorum. 

Konu Hakkında Yorum Yapın


Sayfa başına dön