NAVIBRATION - NAVİGASYONUN GELECEĞİ

NAVIBRATION - NAVİGASYONUN GELECEĞİ

Navibration, Tüm kullanıcılarına katkıları oranında ödüllendirildiği, merkezi olmayan bir ekosistem geliştirildiği bir platform olarak ön plana çıkıyor.
Tokenin (Navicoin) görünüşü, platformun tüm kullanıcılarına katkılarına dayanarak ödüllendirilmesinin mümkün olduğu merkezi olmayan bir ekosistem geliştirmemizi sağlayacaktır. Blockchain teknolojisinin tamamı ve akıllı sözleşme ile tanımlanan: bir rotanın her bir satışı ile, oluşturulmasına dahil olan kullanıcılar, belirteçimizle adil, sistematik ve şeffaf bir şekilde ödüllendirileceklerdir.

Navibration SL olarak bilinen Navibration, İspanya merkezli bir teknoloji şirketidir. Şirket, patentli bir teknoloji projesi kullanılarak İspanya hükümeti tarafından resmi olarak desteklendi. Navibration geçtiğimiz günlerde üç aşamalı bir işlem token satışını (private satış, public satış öncesi ve public satışı ) sunma planlarını açıkladı .

Private satış bir süre önce başladı ve Navibration özel yatırımcılardan resmi olarak bir açıklama olmamasına rağmen oldukça talep gördüğü bilinmekte. Şirket, seyahat edenlerin , bilinmeyen yerlere giderken yollarını değiştirmeyi amaçlayarak yeni yerler keşfetmelerini sağlayan yeni nesil navigasyon sistemi olarak adlandırılan projeyi tanıtmayı amaçlıyor.

Seyahat edenlerin belli bir lokasyona giderken, aynı zamanda insanların ziyaret ettikleri yerler hakkında bilgi almalarını da geliştirmeye çalışacak. Projeyle ilgili yapılan tanıtımın en dikkat çeken özelliklerinden biri de, ekosistemin ve duyurulduğu uygulamanın , blockchain teknolojisinin gücünden yararlanacağı gerçeğiydi .

Firma, Navibration Experiences adını verdiği uygulama bunu başarmayı hedeflemekte. Deneyimler, dünyadaki sosyal ağ platformları için bir ilk olarak adlandırılan sesli rehberli turlardan oluşacaktır. Blockchain ağına yüklenen tüm içerik, bireysel kullanıcılar tarafından
oluşturulacak.

Firma ve proje ile ilgili en güzel haberlerden birisi de , Dünyanın önde gelen blocakchain haber sitelerindeğn birisi olan NewsBTC, En İyi Blockchain Şirketleri arasında Navibration'ı Q4 2018'de gösterdi. 2018'in 4. çeyreğinde yer almak üzere Top 10 Blockchain Şirketinin yer aldığı listede , Navibration, aynı zamanda yenilikçi start-uplar Buddy ve PLAYnetwork'lerden sonra, çok saygın bir 3. sıraya yerleşerek, listede yer alan tek İspanyol blockchain şirketi oldu.

ICO Hakkında
Navibration, seyahat planlarını, kullanıcıları titreşimle yönlendirecek giyilebilir cihazlar kullanarak dönüştürüyor. Bu teknolojinin ismi navirasyon diye adlandırılmakta! Navibration ile gideceğiniz yere bir kere bile bakmadan gidebileceksiniz!
Dahası, kendi belirteçimizi yayınlayarak, kullanıcılara anlatılan hikayelerin eşlik edeceği rotaları geliştirmelerine olanak tanıyan benzersiz bir global yol haritası oluşturacağız. Dünyanın dört bir yanındaki navibration deneyimlerini satın almak için kullanılacak özel bir token çıkaracağız, böylece eşsiz bir seyahat ekonomisi de yaratıyoruz!


Token Satış Detayları
Public satış ve satış öncesi için bir satış henüz belirlenmemiştir. Ancak, özel satış başlamış durumda. Girişim Sermayesi ve Akredite Yatırımcıların satışa katılmaları ve insanların seyahat etme alışkanlınlıklarını değiştirecek bir projenin parçası olması isteniyor.

Ön satış
Ön satış başlangıç tarihi 15 Eki 2018

Ön satış bitiş tarihi 05 Kasım 2018

Token Satış
ICO başlangıç tarihi 15 Kas 2018

ICO bitiş tarihi 05 Ara 2018

ICO token adeti 300.000.000

Softcap satış hedefi 500.000 USD

Hardcap satış hedefi 6,000,000 USD

Token İsmi
Ticker NAVI


Bonus Programı
İlk 1.000 ETH satış -% 10 BONUS

İkinci 1.000 ETH satış -% 20 BONUS

Token dağılım oranları
% 40 - Token satışı

% 20 - topluluk

% 20 - Airdrop

% 10 - Proje takımı

% 10 - danışmanlar ve ICO maliyetleri

Fon tahsisi

% 60 - gelişme

% 15 - operasyonlar

% 15 - pazarlama

% 6 - yasal ve idari harcamalar

% 4 - araştırma

bountyhive.io/r/forumevi

navibration navigasyonun geleceği navibration ico
3
Tarih: 19-09-2018, 13:11
5
996

İlginizi Çekebilir


Yorumlar (5)

 1. avatar
  0
  #5 Gökhan Çakır
  Hükümetler istese de istemese de blockchain teknolojisine destek vermek zorunda , ilk adımı atanlar daha çok kazanacaklar , İspanya hükümeti tarafından desteklenen bir proje görmek güzel. Hardcap kolayca yapacaklardır. 
 2. avatar
  0
  #4 Sadık Ercan
  Toplam çıkarılan miktar belirtilmemiş ancak , Token miktarının %40 lık bir kısmının satışa çıkarılmış olması , fiyat açısından avantaj sağlayacaktır. Başarılı olabilecek bir proje , Yüzde 20 lik bounty için nerden faydalanabilirim , zamanı geçti ise yatırım yapmayı düşünebileceğim bir proje. Teşekkür
 3. avatar
  0
  #3 Cevdet elmas
  Newsbtc nin bugüne kadar listelediği firmalardan bir kaçı hariç hepsi iyi yerlere geldi , yatırımcısını mutlu etti. Navibration’un da yer alması gayet iyi, teşekkürler bileği için 
 4. avatar
  1
  #2 Emir Dere
   "Şirket, patentli bir teknoloji projesi kullanılarak İspanya hükümeti tarafından resmi olarak desteklendi." , İspanya hükümeti tarafından desteklendiğine dair ilgili bir haber var ise paylaşabilirmisiniz ?
 5. avatar
  1
  #1 Mesude
  Sesli rehber özelliğinin olması diğer navigasyon programlarından ayıran özelliği anladığım kadarıyla ,bu yönüyle başarılı bir proje olabilir diye düşünüyorum .teşekkürler

Konu Hakkında Yorum Yapın


Sayfa başına dön