ABD Otomobil Bayiliği BMC, Kripto Para Ödemelerini Kabul Etmeye Başladı


ABD Otomobil Bayiliği BMC, Kripto Para Ödemelerini Kabul Etmeye Başladı

Cleveland, Ohio merkezli bir araba galerisi şirketi olan Bernie Moreno Companies, Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve diğer kripto para birimlerinde ödemeleri kabul ettiğini söyledi.

Cleveland merkezli bir araba bayi grubu olan Bernie Moreno Companies, Pazartesi günü araç ve hizmetler için bir ödeme aracı olarak Bitcoin (BTC) ve diğer kripto paralarını kabul etmeye başladığını söyledi . Bu, Bernie Moreno'yu Kuzey Amerika'daki ilk Mercedes ve Porsche bayiliklerini BTC, Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve diğer belirtilmemiş, dijital para birimlerinde ödeme kabul etmesini sağladı. Yeni ödeme şekli her BMC bayisinde mevcuttur.

BMC kurucusu ve başkanı Bernie Moreno, yeni hizmetin müşterilere daha fazla ödeme seçeneği ve esneklik sağlamayı amaçladığını belirtti.

“Bu geleceğe tam bir sıçrama. Bitcoin dünyaya blockchain teknolojisinin gücünü gösterdi. Moreno, dünyaya dünyayı devrim için nasıl blockchain kullanılabileceğini göstermek için Cleveland'ın sırası geldi, ”dedi.

Moreno, Cleveland'ı bir blok zinciri haline getirmeyi amaçlayan Blockland girişiminin diğer yerel liderleriyle işbirliği yapıyor. Liderler, şehirde engellilere yönelik bir inkübatör, ilgili etkinlikler ve diğerlerinin yanı sıra öğrenciler için programlar düzenleyecek büyük bir teknoloji kampüsü inşa etmeyi öneriyorlar.

Moreno'ya göre, kripto para birimine dayalı ödeme yöntemi hızlı ve kolay olacak. Müşteriler akıllı telefonlarını kullanacaklar ve basit bir dokunuşla paraları kripto cüzdanlarından BMC'ye taşıyabilecekler. Şirket, son dakika canlı döviz kuru ile çalışacak ve kripto ödeme yöntemini kullanmak için hiçbir ücret alınmayacağını iddia ediyor. 

Moreno, BTC ile ödeme yapmanın kredi kartıyla ödeme yapmaktan daha kolay, daha güvenli ve daha hızlı olacağını kaydetti . Kripto-para birimine dayalı işlemlerin en iyi ödeme yöntemi olarak ortaya çıkabileceğini vurguladı.

2005 yılında kurulan Bernie Moreno Şirketleri, ABD'deki en hızlı büyüyen otomobil bayi gruplarından biridir. Şu anda müşteriler Volkswagen'den Aston Martin ve Infiniti'ye, ayrıca servislere ve parçalara kadar yeni ve kullanılmış arabaları satın alabilirler.


BTC bitcoin BMC
Ziyaretçi, konu hakkında yorumun nedir?
Adınız:*
E-Mail:


Hoşgeldiniz

Portalımızı tüm özellikleri ile kullanabilmek için ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Kayıt Ol!
Çevrimiçi Kullanıcılar
Üyeler
 
Misafirler (1)
Misafir 
Botlar (2)
crawl Bot 
Toplam çevrimiçi (3)
Sosyal Finanstic