CHELSEA EFSANESİ ESKİ GALATASARAY'LI DIDIER DROGBA, KRİPTO PARA İÇİN BÜYÜKELÇİ OLDU
» » CHELSEA EFSANESİ ESKİ GALATASARAY'LI DIDIER DROGBA, KRİPTO PARA İÇİN BÜYÜKELÇİ OLDU

Kripto Paralar / Haberler

CHELSEA EFSANESİ ESKİ GALATASARAY'LI DIDIER DROGBA, KRİPTO PARA İÇİN BÜYÜKELÇİ OLDU

CHELSEA EFSANESİ ESKİ GALATASARAY'LI DIDIER DROGBA, KRİPTO PARA İÇİN BÜYÜKELÇİ OLDU

Chelsea efsanesi ve eski Galatasaray'lı forvet oyuncusu Didier Drogba şimdiye kadar uzun ve ünlü bir futbol kariyerinden keyif aldı. Şimdi, kullanıcılarla reklam gelirini paylaşmayı taahhüt eden all.me adında bir kripto para birimi platformu için büyükelçi olmaya hazırlanıyor. 


Didier Drogba hem saha içinde hem de dışında çok sayıda görev aldı. Yılın iki kez Afrikalı Futbolcusu bir zamanlar Fildişi Sahili'nin milli futbol takımının kaptanıydı.

Ülkesi ayrıca , 2011 yılında bir iç savaş sonrasında bölünmeleri iyileştirmek için bir hakikat ve uzlaşma komisyonuna hizmet etmesini istedi.
Şimdi eski Chelsea efsanesi, başka bir sorumluluk üstleniyor. Kripto para birimi platformu ile çalışıyor.

DIDIER DROGBA: 'ÇOK İNANIYORUM'


Kurucu Artak Tovmasyan projeyi şöyle açıkladı:

Bir sosyal ağı bir kripto para birimi ve ticaret tabanı ile birleştiren ilk dijital platform. Dijital platformlar kendileri için tüm reklam gelirlerini almadan önce, şimdi bunların yarısını kullanıcılar ile paylaşıyoruz - ne kadar aktif olduklarına bağlı olarak.

Drogba, projeye “çok” inandığını söyledi ve bir all.me tişört giyerek açıklamalarda bulundu.

Projenin web sitesine göre , kullanıcılar etkinlik, popülerlik ve içerik için ödüller kazanacak. Platform kullananlar, bir reklam hesabını profillerinden etkinleştirebilecek ve ardından takipçiler tarafından reklam gösterebilecek.

Kullanıcılar, görüntüleme başına bir müşteri tarafından ödenen reklam maliyetinin yüzdesi temelinde ALL.ME jetonlarında ödül alacaklardır.
Şirket, ALL.ME jetonunun profil temaları, çıkartmalar, hediyeler ve aylık müzik abonelikleri gibi şeyleri satın almak için kullanılabileceğini söyledi. Kullanıcılar ayrıca jeton satabilir veya Bitcoin için alışveriş yapabilirler.

Projenin web sitesi, dört ön satışla yaklaşık 30.5 milyon dolarlık bir artış sağlayabildiğini açıkladı.

FUTBOL İÇİN DEĞİŞEN BİR GELECEK

Giderek artan sayıda profesyonel futbolcu, blockchain ve cryptocurrency ile ilgilendiklerini dile getirdi. FC Barcelona'nın yıldız yıldızı Lionel Messi'nin “blockchain ve merkezi olmayan sistemlere daha derinden kazıldığını” bildirdi.

Eski Brezilyalı uluslararası Ronaldinho kısa bir süre önce Ronaldinho Soccer Coin (RSC) ile ilgili bir güncelleme yayınladı . Bazı planları AI, sanal gerçeklik ve blockchain kullanarak 300 stadyum oluşturma ve bir futbol bahis platformu oluşturma şeklinde.


Kolombiyalı ünlü futbolcu James Rodriguez de yaz aylarında yeni JR10 jetonunu çıkardı . SelfSell ile partnerlik yapan Rodriguez, teklifin destekçileriyle yeni ilişki türlerini geliştirmesine yardımcı olacak şekilde tasarlandığını söyledi.

Drogba'nın yeni ortaklığı hakkında ne düşünüyorsun? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Konu hakkında 0 yorum yapıldı

Sayın ziyaretçi, sitemizi tüm özellikleriyle kullanmak için üye olmanızı öneririz.
Üye olmak için buraya! tıklayınız.

Yorumunuzu yazın:

BİZİ TAKİP EDİN

© Copyright Finanstic. Finanstic.com bir "Arya Group" iştirakidir. Yazılar izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz..

EDİTÖRLER

Günün Sözü

Birileri bugün gölgede oturuyorsa, uzun zaman önce birileri ağaç ektiği içindir.

Warren Buffett