Banners App Nedir? | Banners App Mobil Uygulama | Banners App İndir


Banners App nedirsorunuza verilebilecek en iyi yanıt, Banners App reklamları görüntüleyerek para kazanmak için eşsiz bir platformdur. Platform akıllı telefon kullanıcıları için özel olarak tasarlanmıştır. Banners App sayesinde, kullanıcılar ilgi alanlarına uygun reklamlar görüntüleyebilir, reklam sıklığını yönetebilir, kendi reklamlarını oluşturabilir, referans bağlantısını paylaşabilir ve yapıda ortaklardan bonuslar alabilirler. Ayrıca, kullanıcı iş ortakları için reklam sıklığını ayarlayabilir. Banners App ücretli mi sorunuzun cevabı ise tamamen ücretsiz olarak kullanılmaktadır. Herhangi bir yatırım yapmaz veya para ödemezsiniz. 

Detaylara takılmak istemeyenler için kullanım rehberi: Uygulamayı indirmek için bu bağlantıyı kullanacağız; https://bannersapp.com/referral?code=uykusuzz35 Açılan sayfada Copy Code butonuna tıkladıktan sonra, sayfanın altında bulunan "Google Play" butonuna tıklayarak uygulamayı Google Play'den indirerek telefonumuza kuruyoruz. Uygulamayı indirip telefonunuza kurduğunuzda uygulamayı açın. En altta bulunan "Yeni misiniz? Üye Ol" yazan yere tıklayın ve ardından sizden istenen bilgileri girin, sponsor kodu kısmına uykusuzz35 (çift z olacak dikkat edin) yazın ya da az önce "Copy Code" butonuna tıklayarak kopyaladığımız için doğrudan "Yapıştır" da yapabiliriz. Geçerli ve kullandığınız bir mail adresi girmeniz gerekiyor unutmayın. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra sistemin sizi tanıyıp ona göre reklam yayınlaması için sizden istenen bilgileri giriyorsunuz. Kayıt işleminizi tamamlayıp oturum açtıktan sonra karşınıza çıkan ekranda tam ortada "" yazan yere tıklayın. Uygulama sizden izin isteyecek. "Diğer uygulamanın önüne geçmesine izin ver" yazan yerin yanında bulunan butonu aktif hale getirip tekrar uygulama dönün. Burada dikkat etmeniz gereken önemli bir konu var. Uygulama ekranında ortada "AÇ" yazıyorsa reklam gösterimi kapalı demektir. AÇ butonuna tıklayın ve ortada "KAPA" yazısı çıksın. Yoksa reklamlar gösterilmeyecektir. 

Daha detaylı bilgiler için lütfen okumaya devam edin.


Banners App ile nasıl para kazanırım? diye soruyorsunuz. Gün içerisinde defalarca belki de yüzlerce kez kilit ekranınızı kapatıp açıyorsunuz. İşte Banners app uygulaması ile bunu yaparak para kazanacaksınız. Banners App uygulamasını telefonunuza kurduktan sonra siz kilit ekranınızı kapatıp açtığınızda karşınıza banner reklamlar çıkar. Dilerseniz bu reklamların sıklığını ayarlayabilir ve ilgi alanınıza göre reklamları yayınlatabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak bu uygulamayı kullanarak, çıkan reklamlardan para kazanırsınız. Reklamlar video değil sadece görseldir. Yani internet kotanızı harcayacak reklamlar değil. Kilit ekranınızı açtığınızda aşağıdaki gibi bir reklam banner'ı göreceksiniz. Kapat tuşuna basarak telefonunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz. Hepsi bu kadar basit. Günde 150 kere banner reklamları görüntülemeniz yeterli.

Telefon ekranınızda gösterilen reklamın görüntüsü bu şekilde;


Para kazanmaya başlamak için ihtiyacınız olan tek şey akıllı telefon. Bir akıllı telefonunuz varsa siz de hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Şimdi bakalım Banners App nasıl üye olunur?

Banners App Üye (Kayıt) Olma:

Banners App para kazanma için Banners App nasıl üye olunur? diye sormaya başladınız. İşte şimdi Banners App'a nasıl kayıt olunur ona bakalım.

Öncelikle Banners App uygulamayı telefonumuza indiriyoruz. Bunun için aşağıdaki Google Play butonunu kullanabilirsiniz. 
(Şuan sayfamızı bilgisayarınızdan görüntülüyorsanız cep telefonunuzda bu sayfayı açarak o şekilde butona tıklayın ya da Cep telefonunuzda Google Play Store'u açarak arama bölümüne Banners App yazarak aratın ve BA logolu ve Banners App - GTM - Global Tech Makers yazan uygulamayı indirin)Play Store İndirme (Android Cihazlar İçin)

Uygulamayı indirip telefonunuza kurduğunuzda uygulamayı açın. En altta bulunan "Yeni misiniz? Üye Ol" yazan yere tıklayın ve ardından sizden istenen bilgileri girin, sponsor kodu kısmına uykusuzz35 (çift z olacak dikkat edin) yazın. Geçerli ve kullandığınız bir mail adresi girmeniz gerekiyor unutmayın. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra sistemin sizi tanıyıp ona göre reklam yayınlaması için sizden istenen bilgileri giriyorsunuz.

Kayıt işleminizi tamamlayıp oturum açtıktan sonra karşınıza çıkan ekranda tam ortada "" yazan yere tıklayın. Uygulama sizden izin isteyecek. "Diğer uygulamanın önüne geçmesine izin ver" yazan yerin yanında bulunan butonu aktif hale getirip tekrar uygulama dönün. Burada dikkat etmeniz gereken önemli bir konu var. Uygulama ekranında ortada "AÇ" yazıyorsa reklam gösterimi kapalı demektir. AÇ butonuna tıklayın ve ortada "KAPA" yazısı çıksın. Yoksa reklamlar gösterilmeyecektir.
>> Sponsor Code kısmına uykusuzz35 (çift z olacak dikkat edin) yazıyoruz >> Siz de kazanmaya başladınız 
>> Bu sponsor kodunu kullanarak kayıt olursanız ekip kurmanız için sizin de sponsor kodunuzu burada paylaşacağım.   
Banners App Para Kazanma

Banners App ile tek cihazla ayda 20 $'a kadar kazanabilirsiniz. Tabi ki daha yüksek rakamlar da kazanma şansına sahipsiniz. Bunun için tamamen ücretsiz olan Banners App uygulamasını tavsiye ederek ekip kuruyorsunuz. Sizin referansınız ile Banners App uygulamasını kullananlar üzerinden de firma size komisyon ödüyor. Kısaca ekip kazancına da bir bakalım.

Banners App size 5 seviye de ekstra kazanç imkanı sunuyor. 


Biraz daha ayrıntılı bakalım;

1. Level (Sizin referansınızla uygulamayı kullanan kişiler) : % 8 komisyon - Kişi başı kazancınız 1.60 $
2. Level ( 1. Leveldeki ekibinizin referansıyla gelen kişiler) : % 4 komisyon - Kişi başı kazancınız 0.80 $
3. Level ( 2. Leveldeki ekibinizin referansıyla gelen kişiler) : % 1 komisyon - Kişi başı kazancınız 0.20 $
4. Level ( 3. Leveldeki ekibinizin referansıyla gelen kişiler) : % 1 komisyon - Kişi başı kazancınız 0.20 $
5. Level ( 4. Leveldeki ekibinizin referansıyla gelen kişiler) : % 1 komisyon - Kişi başı kazancınız 0.20 $

Referans sistemiyle siz dahil herkesin uygulamaya 10'ar kişi  dahil ettiğini düşünürsek;

1. Level'den toplam kazancınız 16 $
2. Levelden toplam kazancınız 80 $
3. Levelden toplam kazancınız 200 $
4. Levelden toplam kazancınız 2.000 $
5. Levelden toplam kazancınız 20.000 $ yapar.

Tamamen ücretsiz olan bu uygulama ile bu rakamlara ulaşmak sandığınızdan da kolay olabilir. Yapmanız gereken tek şey Banners App uygulamayı ücretsiz indirip çevrenize tavsiye etmeye başlamak. İşte hepsi bu kadar.
Banners App uygulamasını Google Play Store 'dan telefonumuza indiriyoruz >> Üye Ol butonuna tıklıyoruz >> Formu dolduruyoruz >> Sponsor Code kısmına uykusuzz35 (çift z olacak dikkat edin) yazıyoruz >> Siz de kazanmaya başladınız.  
>> Bu sponsor kodunu kullanarak kayıt olursanız ekip kurmanız için sizin de sponsor kodunuzu burada paylaşacağım. Banners App Para Çekme İşlemleri

Banners App uygulamasından sağladığınız kazancınızı çekmek için ana ekranda sağ alt köşede bulunan "Para Çekimi" butonuna tıklıyorsunuz. Banners App kazançlarınızı coin ile ödemekte. FTO isimli coin ile ödemenizi alabiliyorsunuz. Öncelikle FTO coin cüzdanına sahip olmanız gerekiyor. Bu da ücretsiz ve basit bir işlem ile gerçekleştiriliyor. Bu konu biraz detaylı olduğu için farklı bir yazıda ele aldık. Piyasa.net Borsası Üyelik ve Futuro Coin İşlemleri (Banners App Para Çekme) <- buraya tıklayarak detaylı anlatımı okuyabilirsiniz.

Para çekimi butonuna tıkladığınızda "Bakiye" yazan yere tıklayın. Toplam bakiyenizin "Tutar" kısmına yansıdığını göreceksiniz. "Cüzdan Numarası" yazan yere de Piyasa.net borsasından aldığınız cüzdan kodunuzu yazıp "Para Çekimi" butonuna tıklıyorsunuz. Hepsi bu kadar. Bir süre sonra Piyasa.net hesabınızdaki cüzdanınıza bakiyenizin yansıdığını göreceksiniz. Bunu da nasıl TL ye çevireceğinizi Piyasa.net Borsası Üyelik ve Futuro Coin İşlemleri (Banners App Para Çekme) başlıklı yazımda anlattım.


Banners App uygulamasını Google Play Store 'dan telefonumuza indiriyoruz >> Üye Ol butonuna tıklıyoruz >> Formu dolduruyoruz >> Sponsor Code kısmına uykusuzz35 (çift z olacak dikkat edin) yazıyoruz >> Siz de kazanmaya başladınız.  
>> Bu sponsor kodunu kullanarak kayıt olursanız ekip kurmanız için sizin de sponsor kodunuzu burada paylaşacağım.   İlginizi ÇEKEBİLİR! 
WhatsAround ile sosyal medyadan para kazan! Detaylar için hemen tıkla! 


Ücretsiz İnternet Sitesi Kurma Rehberi 
İnternet sitesi kurarak para kazanmak istiyorsanız bu rehberimize göz atın!

Önceki Makale :
Sonraki Makale :
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (22)
 1. #14
  Mehmet Şirin - 17 Ocak 2019 11:12 - 0
  Reklam çıkmıyor diyen arkadaşlar, önce menüden Kişisel Bilgiler kısmında bulunan dil seçeneğini İngilizce yapın. Ardından yine menü kısmında Dil Değiştir kısmından dili İngilizce yapın.

  --------------------
  | | |
 2. #13
  mehmet - 7 Ocak 2019 02:26 - 0
  hocam hangi mail adresi ile kayıt olduğumu unuttum para çekemeyecek miyim yani? nasıl yaparız öğrenme imkanı var mı? yada mail değiştirme
  | | |
  1. #12
   Mehmet Şirin - 8 Ocak 2019 01:16 - 0
   Merhaba, uygulamada oturum açamıyor musunuz? Eğer şifrenizi unuttuysanız mail adresinizi bulmanız şart. Tavsiyem kullandığınız bütün mailleri deneyin. Aksi taktirde hesabınıza erişim sağlayabileceğinizi sanmıyorum.

   --------------------
   | | |
 3. #11
  Cengiz temiz - 31 Aralık 2018 03:28 - 0
  Hafta hafta izlediğim reklam aynı ama nedense yatırılan tutar git Gide düşüşe geçti sanırım 20 dolara yaklaştım yaa bu bannerden sahtekar çıktı 
  | | |
 4. #10
  Tuncay Z - 17 Ekim 2018 01:09 - 0
  Bilgileriniz icin tesekkurler.
  Peki Fnd denen kripto para dolara gore karsiligi nedir
  | | |
  1. #9
   Mehmet Şirin - 17 Ekim 2018 09:54 - 0
   Rica ederim Tuncay Bey. Program üzerinde FND olarak gösteriyor kazancı fakat onu da FTO yani FuturoCoin karşılığı ile gönderiyor. FTO coin fiyatlandırmasına bu linkten bakabilirsiniz. https://coinmarketcap.com/tr/currencies/futurocoin/
   Ayrıca 1 FND kaç FTO coine denk geliyor onu da netleştirip bu yorumda bildiririm.

   --------------------
   | | |
 5. #8
  Khaos Kriyos - 15 Ekim 2018 23:32 - 0
  Banners App cep telefonunuzdan günde en fazla 200 Pop-Up reklam gösterimi karşılığı size aylık ödeme yapar. 
  Banners App in reklamları Telefonun Ekran Kilidini açtığınızda karşınıza çıkan bir resimden ibarettir. 
  Banners App 5 basamaklı Referans Sistemi ile çalışıyor.
  4 er kişilik bir ekleme yapılırsa aylık düzenli olarak 1.500 TL civarı para kazanıyorsunuz.
  Ücretsiz Üye Olmak İçin:...... 
  Türkçe Destek İçin:..... 
  | | |
 6. #7
  Enes - 15 Ekim 2018 17:21 - 0
  Mükemmel Bir Uygulama Banners App. Şu ana kadar yapılmış en iyi network uygulaması. Oluşturduğumuz yapı şu an Banners Türkiye'nin en büyük yapısı konumunda. Uygulama basit ve kolay kullanıma sahip. Tek yapmanız gereken tuş kilidini açmak. 
  Ücretsiz danışmanlık yapabilirim. 
  Referans kodu: .....
   Whatsapp İrtibat Numaram:.........
  | | |
 7. #6
  Abdulkadir - 14 Ekim 2018 20:07 - 0
  Uygulama yasalmi acaba 
  | | |
  1. #5
   Mehmet Şirin - 15 Ekim 2018 12:18 - 0
   Merhaba Abdulkadir bey, uygulamanın yasal olmaması gibi bir durum söz konusu değildir.

   --------------------
   | | |
 8. #4
  Sevda - 14 Ekim 2018 01:09 - 0
  Ne  kadar reklâm görüntü lersek para gözükür.1 hafta oldu ama 000 bakiye belli bir görüntüle me gerekiyor mu
  | | |
  1. #3
   Mehmet Şirin - 15 Ekim 2018 12:17 - 0
   Merhaba Sevda hanım, haftalık olarak kazançlar güncellenir. Benim bugün güncellendi mesela. İsterseniz tekrar kontrol edin.

   --------------------
   | | |
 9. #2
  Mehmet Şirin - 11 Ekim 2018 15:19 - 0
  Banners App kazançlarınızı nasıl çekeceğinizi, nasıl Türk Lirasına çevirip banka hesabınıza aktarabileceğinizi anlattığım yazıya https://finanstic.com/kripto-paralar/nedir/200-piyasanet-borsasi-uyelik-ve-futu
  ro-coin-islemleri-banners-app-para-cekme.html bu linkten ulaşabilirsiniz.


  --------------------
  | | |
 10. #1
  Evin - 9 Ekim 2018 12:51 - 0
  Merhaba hesaba yatırılan coinleri tl olarak nasıl alacağımızı merak ediyorum onunla ilgili de bir açıklama yapar mısınız 
  | | |
  1. #0
   Mehmet Şirin - 9 Ekim 2018 13:43 - 0
   Merhabalar, ilk fırsatta onunla ilgili de bir yazı hazırlayacağım. Takipte kalın. İlginiz için teşekkürler.

   --------------------
   | | |
 11. #-1
  ÜMMÜHAN ZEYBEK - 8 Ekim 2018 11:06 - 0
  MERHABA MEHMET BEY,
  BİLGİLENDİRMENİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.BİR NEBZE DAHA GÜVENMEYE BAŞLADIM.PEKİ BİR SORUDA BENDEN NE KADAR SÜREDİR UĞRAŞIYORSUNUZ.NE KADAR ÖDEME ALABİLDİNİZ?
  | | |
  1. #-2
   Mehmet Şirin - 8 Ekim 2018 11:39 - 0
   Merhaba Ümmühan hanım. Rica ederim. Türkiye de yeni bir uygulama. O nedenle henüz ödeme almadım. Makaleyi yazdığım zamanlar girmiştim. İlginiz için teşekkürler. 

   --------------------
   | | |
 12. #-3
  İlknur Tatar - 6 Ekim 2018 14:08 - 0
  Banka hesabına tl cinsinden cekemedigim parayı ne yapabilirim ki bu uygulama da işi yokuşa sürenlerden.
  | | |
  1. #-4
   Mehmet Şirin - 6 Ekim 2018 14:40 - 0
   Merhaba İlknur hanım, bahsedilen coin ile kolayca Türk Lirasına çevirebileceksiniz kazançlarınızı. Bununla ilgili de bir makale hazırlayacağım. İlginiz için teşekkürler.

   --------------------
   | | |
 13. #-5
  Mehmet - 1 Ekim 2018 16:45 - 0
  Gayet güvenilir yatırımsız emeğinizin karşılığını veren bi uygulama google play den banner app yazıp indirip kaydolun referans koduna...... yazarsanız sizde bende kazanırım ekiple beraber yurumeliyiz ayda 20 dolar aslında hiç bişey ama ülkemizde doların 6 tl olduğunu düşünürsek Ay lik 120 tl her telefon için 1 uygulama kullanım ama evde 3 4 kişi de telefon olursa 4 kişi olduğunu düşünelim 80 dolar Ay lik 6 ile çarpalım 480 tl iyi para ref kod=....... 
  | | |
  1. #-6
   Mehmet Şirin - 1 Ekim 2018 18:07 - 0
   Referans kodunuzu paylaştığınız için yorumunuz düzenlendi. 

   --------------------
   | | |
 14. #-7
  Ozan - 10 Eylül 2018 23:04 - 1
  Basarili bir uygulama teşekkürler 

  Guzel bir uygulama teşekkürler 
  | | |

Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Konuyla alakasız, reklam ve hakaret vb. unsurlar içeren yorumlarınız silinecektir.
Yorum eklerken girmiş olduğunuz mail adresi sunucumuzda saklanır ve 3. kişiler ile paylaşılmaz. Sitemiz ile alaklı bilgilendirmeler için kullanılır.
Sitemize kayıt olarak portalımızı tüm özellikleri ile kullanabilirsiniz. Üyeyseniz Giriş Yap'ın. Değilseniz Kayıt Olabilirsiniz.