SELFLLERY Nedir? | SELFLLERY Sosyal Medyadan Para Kazanma

SELFLLERY Nedir? | SELFLLERY Sosyal Medyadan Para Kazanma
Genelde sosyal medyalarda yapmış olduğunuz paylaşımlardan aldığınız beğeniler size maddi bir getiri sağlamazken Selfllery bunu tersine çevirmek için yola çıkmış bir platform. Evet, Selfllery ile yapmış olduğunuz paylaşımlara gelen beğeniler size para kazandırıyor. Hepsi bununla da sınırlı değil elbette. Selfllery nedir? Sellfllery ile sosyal medyadan nasıl para kazanılır bir bakalım.

Sellfllery adı verilen bu sosyal medya platformu almış olduğunuz beğenileri kripto paraya çeviriyor. "Kripto para da neyi nesi?" diyenlerdenseniz yazımızı okumaya devam ederek kripto parayı nasıl gerçek paraya dönüştüreceğinizi de anlatıyor olacağız. 

SELFLLERY nasıl para kazandırıyor?

Selfllery, aslında Instagram ve Snapchat benzeri bir fotoğraf paylaşım platformu. Yapmış olduğunuz fotoğraf ve video paylaşımlarına aldığınız beğeniler, yorumlar ve görüntülemeler size kripto para olarak geri dönüyor. Ayrıca düzenlenen konseptli fotoğraf yarışmaları ve çeşitli oyun ve yarışmalara da katılarak kripto para kazanabiliyorsunuz.

Bunların dışında Selfllery size referans kazancı da sağlıyor. Siteye yeni kullanıcılar kazandırdığınız taktirde sizi bonuslarla ödüllendiriyor. 


Dilerseniz Selfllery ile kazanmış olduğunuz parayı istediğiniz hayır kurumlarına da bağışlayabiliyorsunuz. İsterseniz kazancınızın tamamını, isterseniz belirlediğiniz bir yüzdelik dilimini seçmiş olduğunuz hayır kurumlarına bağışlayabilirsiniz.

SELFLLERY Nasıl Kullanılır?

Salfllery kullanmak çok basit. İlk olarak şu linke tıklayarak sitemizi açalım → https://selfllery.com/?ref=ae4cc6db

Ad-Soyad, kullandığınız bir mail adresi ve kullanmak istediğiniz şifrenizi girip kayıt oluyorsunuz. Ardından kullandığınız telefona göre iOs ya da Android versiyonlarındaki uygulamasını kurarak platformu kullanmaya başlayabilirsiniz. Henüz uygulamanın Türkçe dil desteği yok fakat takıldığınız yerlerde buradan yorum bölümüne yazarsanız size en kısa sürede yardımcı oluruz.

Hesabınızı doğrulamak için sizden bir selfi çekmeniz istenecek. Size sunmuş oldukları örnekteki şekilde poz vererek bir selfi çekmeniz yeterli.

SELFLLERY Kazancımı Nasıl Paraya Çevirebilirim?

Selfllery ile kazanmış olduğunuz kripto paranızı Ethereum blok zincirini kullanarak nakite çevirebileceksiniz. Bu konulara çok yabancıysanız öncelikle şu → Kripto Para Alım - Satımı Nasıl Yapılır?  yazımızı okuyarak ön bilgi sahibi olmanızı, hatta yazıda geçen Binance sitesine üye olarak biraz kurcalamanızı öneriyorum. Bu yazımızda genel anlamda kripto paralarınızı nasıl gerçek paraya dönüştüreceğinizi anlayacaksınız. İlerleyen zamanlarda sadece Selfllery'e özel olarak bir yazı daha sizlere sunacağız.

Aklınıza takılan konuları lütfen yorum bölümünde sormaktan çekinmeyin.
Selfllery Nedir Selfllery para kazanma sosyal medyadan nasıl para kazanılır
0
Tarih: 2-12-2018, 00:10
0
69

İlginizi Çekebilir


Konu Hakkında Yorum Yapın


Sayfa başına dön