Kale Uygulaması - Kale Mobil Platform - Reklam İzle Para Kazan - Kale Mobil Platform Nedir?

Kale Uygulaması - Kale Mobil Platform - Reklam İzle Para Kazan - Kale Mobil Platform Nedir?

MÜJDE: Kale Mobil Platform kayıtları başladı. Hemen kayıt olmak için makale sonunda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İnternetten para kazanmak için yöntemler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda da size internetten para kazandıracak yatırımsız ve sermayesiz bir işten bahsedeceğiz. Kale Uygulaması. Kale uygulaması nedir? Kale uygulaması nasıl üye olunur? Kale uygulaması güvenilir mi? gibi sorularınıza cevap vermeye çalışacağız.

Kale Uygulaması Nedir ?

Reklam izleyerek para kazandıran uygulamalardan biriyle daha karşınızdayız. Bunlardan güvenilir ve kazançlı bulduklarımızı sizlerle paylaşıyoruz. Bunun son örneği ise Cepmax uygulamasıydı. Şimdi yine benzer bir fikirle yola çıkan ama Cepmax'tan farklılıkları bulunan yeni bir uygulamadan bahsediyoruz. Kale Uygulaması.
İlginizi ÇEKEBİLİR!
WhatsAround ile sosyal medyadan para kazan! Detaylar için hemen tıkla! 


Peki nedir bu Kale Uygulaması? Temelde reklam izle para kazan mantığıyla yola çıkmış fakat bunun haricinde kullanıcılarına ve ekip kuran liderlerine kişisel gelişim anlamında eğitimler de verecek. Koçluk, vizyon, diksiyon vb. eğitimler verileceği gelen haberler arasında. Yaklaşık 3 aydır çalışmalarına devam eden şirket yetkilileri oldukça hevesli ve başarılı bir proje olacağı yönünde heyecanla çalışmalarına devam ediyor. Şimdilik uygulamanın tam olarak ne zaman çıkacağı konusunda bir bilgi edinemedik fakat çalışmalar tamalanıp uygulamanın tam olarak ne zaman çıkacağı netleştiğinde yine bu sayfadan sizlerle paylaşacağız.


Kale Mobil Platform Kayıtları Başladı! http://castlemobil.com/Default/636753258208509826 bu bağlantıya tıklayarak hemen kayıt olun, ekibinizi kurmaya başlayın.  


Şirketten edinilen bilgilere göre uygulama tamamen ücretsiz olacak. Kullanıcılarından herhangi bir giriş ücreti vs. talep edilmeyecek. Şirket gelirlerin %60'ını kullanıcılarına yani bizlere dağıtırken %20'si ile şirket giderleri karşılanacak. Kalan %20'lik dilim ise şirket yöneticilerine kalacak. Uygulama sadece reklam izle para kazan mantığı dışında farklı gelir kolları da kullanıcılarına sunacak. 

Kale Uygulaması Kazancı Ne Kadar Olacak?

Kazanç Modelleri

 1. Bireysel Kazanç
 2. Extra Kazançlar
 3. Ekip Kazancı
 4. Şirket Geliri Kazancı

1- Bireysel Kazanç

Şirket kazancının % 60’ını dağıtma sözü vermektedir. Bunu %15-%20’lik kısmını Bireysel Kazanç sahiplerine dağıtacağını beyan etmektedir. Henüz kazanç rakamlarının ne kazar olacağı tam olarak netleşmemiştir.

2- Extra Kazançlar

Günlük izlenmesi gereken reklam sınırı 80 olarak belirlenmiştir. Bu sınırın üzerinde izlenme sayısına ulaşılmışsa extra kazanç elde edilmiş olunacak. Ayrıca günlük 50 reklam izlenmemesi durumunda da o günkü kazanç elde edilmemiş olacak.

3- Ekip Kazancı

 • Şirket kazancının % 40 veya 45’ini ekip kazancı olarak dağıtacaktır.
 • 7 derinkten kazanç elde edebileceksiniz.
 • Kendi linkinizle eklemiş olduğunuz her üye sizin derinliğinizi açmaya başlar. Örneğin kendi linkinizle 3 kişi eklediyseniz 3 derinlikten faydalanabilirsiniz. 4 ise 4 derinlikten…
 • Ekip Kesme vardır. Ekibinizdeki üyeniz genel toplam ekibinizin % 50’sini sağladığı veya geçtiği zaman sadece o kolunuzdan 2 derinlikten prim alırsınız, gerisinden alamazsınız.
 • Alt üyelerinizden prim alabilmeniz için günlük 80 reklam izlemesini gerçekleştiriyor almalıdır.
 • Üst limit çekim sınırı konulacaktır. Büyük toplantıda bu rakam netlik kazanacaktır. Örneğin limit 50 bin tl olakak belirlendiyse bu rakamı geçen üyenin kazancı alt ekiplerine dağıtılacak. Böylelikle tepedeki çok kazanıyor mantığı ortadan kaldırılmış olacaktır.

4- Şirket Geliri Kazancı

Bireysel görevlerini en iyi yapan ve en iyi ekibe sahip başarılı ilk iki  kişiye şirket kazancının %3 ve % 2 geliri verilecek. Bu kazançı sonraki ay bir başka lider alabilecek.

Kale Ekip (Network) Kazancı

Kale uygulamasında oluşturacağınız ekipte kazanç planı 7 derinlik üzerinden hesaplanacak. Bir değişiklik yapılmaması durumdan şuan ki bilgiler 7 derinlik üzerine. 
Ekip kazancında kesin olmamakla birlikte alınan ön karar şu şekilde;

1. derinlikten %4
2. derinlikten %3
3. derinlikten %3
4. derinlikten %2
5. 6. 7. derinlikten %1


Kazançlar Üyelere Nasıl Yansıtılacak

1- Platformda Puanlama sistemi kullanılacaktır
2- Her zorunlu görev 1 Puan verecektir.

Günde 50 ve 80 Reklam İzleme Önemi

Örnek:
50 Reklamı izleyip bireysel kazancınızı alabileceksiniz fakat Bugün 78 reklam izlediniz o gün ekip kazancı alamazsınız. Yarın 82 izleyerek ay sonu zorunlu çekim limitine denk getirerek reklamlarınızı denkleyebilirsiniz. 80 reklam limiti hem ay sonu çekim kotamızı oluşturduğu gibi ek kazançların açılmasını ve ekip referans kazançlarının yansımasını sağlayacaktır.
4- Android ile başlayıp daha sonra ios katılımı yapılacaktır
5- 1 wifi(ip) ile Kaç cihaz bağlanabileceği testlerde netlik kazanacaktır.
6- Reklam izleme 24 saat içerisinde herhangi bir saat arasında görevini yap bitir ve extra kazanmaya başla yani zaman kısıtlaması olmayacaktır.
7- Görevlerinizi yaptıktan sonra yine reklam izlemeye devam ederek puan sayınızı arttırabileceksiniz.
8- Uygulama içerisinde Soru cevap, Oyun , Bilmece gibi ek içeriklerden de puanlar toplanabilecek
9- Zamanla uygulamaya kazanç sağlayabilecek extra kazanç elde edilebilecek unsurlar da eklenecek.
10- Ayrıca Ekiplerimizden en az 2 derinliğinizle mesajlaşabilecek ve ekiplerimizi teşvik ederek çalışmalarını takip edebileceksiniz.


İlginizi ÇEKEBİLİR!
WhatsAround ile sosyal medyadan para kazan! Detaylar için hemen tıkla! 


Kale Uygulamasından Görüntüler Gelmeye Başladı

 

 

Kale Uygulamasında Son Gelişmeler 14/10/2018

 • 3 yazılımcı çalışacak. İkisi şirket ortağı.
 • Reklâm sayı sınırı yok. 80 adete kadar reklam izlenebilecek. 80 üzeri çıktığında üst sponsorlara yüzde gitmeden tamamını kendi alacak. ( kendi hakkı olan bölümü )
 • Gün içerisinde reklâm görevlerini bitirdiniz. Ekstra kazanç için anketleri doğru cevaplayıp ekstra puan alabilirsiniz. Yanlış cevaplandığında  puan silinmeyecek ama doğru cevabı öğrenmek isterse 1 puan düşecek ( puanlama örnek verildi )
 • En üst sponsor kazancı örnek veriyorum 40.000 TL olacak. Onun üzerindeki hak ediş geliri onun altındaki tüm kollara gelir olarak dağıtılacak.
 • TC Kimlik numarası istenmeyecek
 • 7 derinlikten kazanç olacak 
  %4 - %3 - %2 - %2 - %1 - %1 - %1
 • Çekim limiti olmayacak. 5 TL bile olsa çekim yapılabilecek.
 • 15 ekim de test odalarına girdiğimizde ekiplerimizi kurabileceğiz ama hiçbir şekilde sosyal medyadan link paylaşımı yapılmayacak.
 • 1 Ağdan 4 tane hesap kulanılabilecek. 4 farklı cihaz olmak kaydıyla. 1 telefondan sadece 1 hesap kullanabilirsiniz.
 • Sistemden fatura ödenebilecek.
 • Alışveriş yapılabilecek.
 • Puanlama ve gelirler tamamen örnek olarak verildi.
 • Burada amaç en azından herkese bir asgari ücret kazandırabilmek. Üst sponsor kazanacak diğerleri bakacak gibi bir durum yok.
 • KALE'de herkes kazanacak.
 • Kayıt yaparken sms değil email onayı yapılacak. Gmail hızlı olmasından dolayı gmail kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Son olarak, ilk etapta kayıtlar ekiplerinizi kurmak için açıldı. Henüz uygulama yayında değil. En kısa sürede uygulama da yayına alınacak ve size yine bu sayfadan bilgi verilecek. Bol kazançlar.


Kale Mobil Platform Kayıtları Başladı! http://castlemobil.com/Default/636753258208509826 bu bağlantıya tıklayarak hemen kayıt olun, ekibinizi kurmaya başlayın.  Ücretsiz İnternet Sitesi Kurma Rehberi 
İnternet sitesi kurarak para kazanmak istiyorsanız bu rehberimize göz atın!

internetten para kazanmak kale uygulaması nedir kale uygulaması güvenilirmi kale uygulaması nasıl üye olunur kale uygulaması Kale Mobil Platform Kale mobil uygulama
1
Tarih: 28-09-2018, 11:06
5
2 775

İlginizi Çekebilir


Yorumlar (5)

 1. avatar
  0
  #4 Cemil
  Neden app storeda yok ??
 2. avatar
  0
  #3 Nilüfer
  IKayıt oldum ama başka bilgi yok
  1. avatar
   0
   #2 Kullanıcı Çevrimdışı Mehmet Şirin
   Merhaba Nilüfer hanım, konuda da belirtildiği üzere ön kayıtlar başladı. Uygulama da yayınlanınca buradan bilgisini vereceğim. Dilerseniz sitemize de üye olarak gelişmeleri mail adresinize alabilirsiniz. İlginiz için teşekkürler.

   --------------------
 3. avatar
  0
  #1 Kullanıcı Çevrimdışı Mehmet Şirin
  Ön kayıt başlamıştır. Hemen kayıt olarak ekibinizi kurmaya başlayabilirsiniz. Kayıt olmak için tıklayın http://castlemobil.com/Default/636753258208509826  


  --------------------
 4. avatar
  0
  #0 Kullanıcı Çevrimdışı Mehmet Şirin
  Teknik sebeplerden dolayı uygulama paylaşımı yarına ertelendi arkadaşlar. 

  --------------------

Konu Hakkında Yorum Yapın


Sayfa başına dön