Tel Aviv’de FinTech Haftası Düzenleniyor
» » Tel Aviv’de FinTech Haftası Düzenleniyor

Haberler / Fintech

Tel Aviv’de FinTech Haftası Düzenleniyor

Tel Aviv’de FinTech Haftası Düzenleniyor

Tel Aviv, Stellar, eToro, Cointelligence, Smartlands, Personetics ve diğer uzmanları bir araya getiren birçok konferansa ev sahipliği yapacak.

FinTech Week, mali teknolojiler, blok zincirleri ve siber güvenlik konularına odaklanan 5-7 Mart tarihlerinde Tel Aviv’de gerçekleşecek.
5 Mart’ta yapılacak ilk konferans, Blockchain’in Crypto’dan ICO’ya geçiş sürecini keşfederek ve sektördeki en yenilikçi ve etkileyicilerden gelen görüşmeleri sunan Bitcoin, Blockchain ve Dağıtılmış Defter Teknoloji (DLT) üzerineolacak.


6 Mart tarihinde yapılacak ikinci konferans, Finansal Teknoloji (Fintech), Insurtech ve Wealthtech'i kilit zorluklara ve eğilimlere bakarak ve fintech ekosistemindeki kilit oyuncuların görüşmelerini sunacak.

Dahası, 7 Mart tarihinde düzenlenen üçüncü konferans, siber güvenlik ve finansal hizmetlerin kesişimini kapsayacak ve anahtar oyuncular ve düşünce liderleri her taraftan kimliğin, paranın ve verinin gerçekte ne kadar güvenli olduğunu inceleyecek. 

Başlıca konuşmacılar arasında Danny Vatnik (Personetics'te CTO), Jed McCaleb (Stellar'da CTO), Benjamin Haddad (Accenture Ventures Baş Müdürü), Smith Yair (AmTrust Financial Services, Inc.'de Stratejik Geliştirici Başkan Yardımcısı) ve daha pek çoğu yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Konu hakkında 0 yorum yapıldı

Sayın ziyaretçi, sitemizi tüm özellikleriyle kullanmak için üye olmanızı öneririz.
Üye olmak için buraya! tıklayınız.

Yorumunuzu yazın:

BİZİ TAKİP EDİN

© Copyright Finanstic. Finanstic.com bir "Arya Group" iştirakidir. Yazılar izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz..

EDİTÖRLER

Günün Sözü

Birileri bugün gölgede oturuyorsa, uzun zaman önce birileri ağaç ektiği içindir.

Warren Buffett