CEPMAX NEDİR? | CEPMAX REKLAM İZLE PARA KAZAN | CEPMAX İNDİR | CEPMAX ÖDEME KANITLARI


CEPMAX NEDİR? | CEPMAX REKLAM İZLE PARA KAZAN | CEPMAX İNDİR | CEPMAX ÖDEME KANITLARI

Öncelikle bu uygulama için hiç bir ücret ödemiyorsunuz veya yatırım yapmıyorsunuz. Yerli bir mobil uygulama ve verilen görevleri yerine getirdiğimiz taktirde aylık en az 108 TL gelir elde ediyoruz. (aile fertlerinin de aynı şekilde kullandığını düşünürseniz 4 kişilik bir aileye en az 500 TL yakın kazanç elde etmiş olacaksınız.) Bakalım Cepmax Nedir?Cepmax Nasıl Para Kazandırır?

Öncelikle kısaca Cepmax nedir? ona bakalım;
Cepmax uygulamasını Google Play Store 'dan telefonumuza indiriyoruz >> Kayıt ol butonuna tıklıyoruz >> Formu dolduruyoruz >> Sponsor No kısmına 37192602680 yazıyoruz >> Siz de kazanmaya başladınız. 


CEPMAX NEDİR?
Cepmax kısaca, kullanıcılarına para kazandıran mobil uygulamadır. Üstelik hiçbir ücret talep etmeden. 
CEPMAX; büyük emekler verilerek hazırlanmış, farklı ve yaratıcı bir platforma sahip sıradan olmayan, dürüst ve hayalleri için yaşamayı seven insanlara hitap eden ÜCRETSİZ bir “Telefon Uygulaması”dır. Cepmax uygulaması ile kazanç elde edebilecek ve zamanınızı geçirebileceğiniz, bir platform olarak inşa edilmiştir. Aylık belirli miktarlarda yüksek kazançlar elde edebilir ve kendi ekibinizi kurarak kariyer seviyelerine ulaşabilirsiniz.
Bu platform sonsuz bir evren niteliği taşımaktadır. Herkes kendi potansiyeline göre yüksek limitlere ulaşabilir ve geleceğini kontrol edebilir.
Cepmax 5 yıllık yol haritası ile uzun seneler insanlara hizmet edeceğini her koşulda taahhüt etmektedir.

NASIL ÇALIŞIR
Cepmax'ı kullanabilmek için Öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Ardından giriş yapabilirsiniz.
Görevler Gün içinde yapay zekanın size verdiği görevleri herhangi bir zaman dillimin de yerine getirerek puan ve para kazanabilirsiniz.
Cepmax içerisinde kendinize ait ekibinizi oluşturabilir ve kariyer basamaklarını adım adım çıkabilirsiniz. Üstelik ekibiniz ile uygulama üzerinden haberleşebilirsiniz.

GÖREVLER
Her gün uygulamaya girdiğinizde, günlük 24 adet görev verilecektir.Göreviniz uygulama içerisinde izlediğiniz reklamlardır.
Göreviniz bu reklamları başarılı bir şekilde izlemek.Görev mantığı genel kültür ve sosyal içeriklerden oluşan,
para kazanırken aynı zamanda eğlenceli vakit geçireceğiniz özelliktedir .

CEPMAX KAZANÇ:
GÜNLÜK KAZANÇ 
Cepmax mobil uygulama ile tek başınıza günlük 24 adet görevi tamamlayıp, günde 3,60 TL aylık ise 108 TL kazanıyorsunuz. İlk etapta "Görev" diye bahsettiğimiz uygulama içinde çıkan Google reklamlarının izlenmesi. Her görevde 3 adet reklam çıkıyor ve bu 3 reklamı da izlediğinizde "Görev Başarıyla Tamamlandı" yazısını gördüğünüzde 0,15 TL hesabınıza yansıyor. Günlük 24 görevi de tamamladığınızda aylık kazancınız 3,60 x 30 = 108 TL kazanmış oluyorsunuz. 

NETWORK KAZANCI
Sistem unilevel olarak çalışır ve 10 Derinlikte kazanç dağıtır. Yana doğru kayıtlarda herhangi bir sınır yoktur. Yani bir işi direk referansına istediği kadar kayıt yapabilir.
Şimdi bu konuyu biraz daha açalım. Çünkü asıl yüksek kazancı buradan elde ediyoruz. Uygulamayı çevrenize, arkadaşlarınıza, ailenize önerdiniz ve sizin referansınızla onlarda uygulamayı kullanmaya başladı. Bu durumda; 
Sizin referansınızla uygulamayı kullananlardan (10 derinliğe kadar, onların da refernası ile uygulamayı kullananlar dahil) her görevde sistem 0,01 kuruş size verir. Yani bir kişi günde 24 görev X 0,01 kuruş = 0,24 kuruş bir kişiden günlük kazanç. Rakamlar ilk etapta size küçük geliyor biliyorum. Biraz daha detaylandıralım o halde;
0,24 Kuruş X 30 gün = 7,2 TL bir kişiden gelen aylık kazanç. Buna göre;
Ekibinizde 100 kişi her gün 24 görevi yaparsa; 100 Kişi X 7,2 TL = 720 TL aylık kazancınız olur.
Ekibinizde  500 kişi her gün 24 görevi yaparsa ; 500 kişi X 7,2 TL = 3600 TL aylık kazancınız olur.
Ekibinizde  1000 her gün 24 görevi yaparsa ; 1000 kişi X 7,2 TL = 7200 TL aylık kazancınız olur.

"Ben bu kadar kişiye nasıl ulaşırım?" diye düşünmeyin çünkü 1000 kişiyle siz doğrudan iletişim kurmuyorsunuz. Siz bu uygulamayı 10 kişiye anlatın, o 10 kişide sizin gibi 10'ar kişiye anlatsa ortalama 110 kişiye ulaşmış oldunuz bile. Bu şekilde çok kısa sürede, çok fazla kişiye ulaşacaksınız. Uygulamanın ücretsiz olması da bir avantaj unutmayın. Yani kimsenin kaybedeceği hiç bir şey yok. İnanın düşündüğünüzden çok daha basit. 


Cepmax uygulamasını Google Play Store 'dan telefonumuza indiriyoruz >> Kayıt ol butonuna tıklıyoruz >> Formu dolduruyoruz >> Sponsor No kısmına 37192602680 yazıyoruz >> Siz de kazanmaya başladınız. 


CEPMAX KARİYER:
Kazancımız bunlarla da sınırlı değil. Cepmax kariyer planı ile ekip cironuzdan da pay alarak kazancınızı arttırabilirsiniz. Basit bir anlatımla Cepmax kariyer kazancı şu şekilde;
 1. Merkür Kariyeri : Takımınızda toplam 10 kişi olması gerekir.
 2. Mars Kariyeri : Takımınızda toplam 100 kişi olması gerekir.
 3. Venüs Kariyeri : Takımınızda toplam 500 kişi olması gerekir. Takım cirosundan %2 komisyon
 4. Dünya Kariyeri : Takımınızda toplam 2.500 kişi olması gerekir. Takım cirosundan %5 komisyon
 5. Jupiter Kariyeri : Takımınızda toplam 5.000 kişi olması gerekir. Takım cirosundan %8 komisyon
 6. Satürn Kariyeri : Takımınızda toplam 10.000 kişi olması gerekir. Takım cirosundan %11 komisyon
 7. Uranüs Kariyeri : Takımınızda toplam 25.000 kişi olması gerekir. Takım cirosundan %14 komisyon
 8. Neptün Kariyeri : Takımınızda toplam 50.000 kişi olması gerekir. Takım cirosundan %17 komisyon
 9. Pluton Kariyeri : Takımınızda toplam 250.000 kişi olması gerekir. Takım cirosundan %20 komisyon
 10. Güneş Kariyeri: Takımınızda toplam 500.000 kişi olması gerekir. Takım cirosundan %23 komisyon
Genel hatlarıyla Cepmax nedir? Cepmax kazanç, Cepmax para kazanma konularına değindik. Şimdi görsel olarak işlem adımlarını gerçekleştirelim.

Cepmax Üye (Kayıt) Olma:
Cepmax para kazanma için Cepmax nasıl üye olunur? diye sormaya başladınız. İşte şimdi Cepmax'a nasıl kayıt olunur ona bakalım.

Öncelikle Cepmax uygulamayı telefonumuza indirmemiz gerekiyor. Bunun için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Play Store İndirme (Android Cihazlar İçin)

AppStore İndirme (iOs cihazlar için - iPhone, iPad vs.)

iOs uygulaması 3 Eylül tarihinde markete yüklenecek. Onay sürecinden sonra marketteki yerini alacaktır. 
Bu süre zarfında uygulamayı beklemeden bilgisayarınızdan hesap açarak üye olabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen konu altından mesaj atınız.

Uygulamamızı kurduktan sonra açıp, "ÜYE OL" butonuna tıklıyoruz. Karşımıza çıkan formu dolduruyoruz. Burada dikkat etmeniz gereken önemli 2 husu var.
 1. Kayıt olurken telefon numaranızın başına 0 (sıfır) koymadan yazın.
 2. Sponsor No kısmına 37192602680 yazmalısınız.
Kayıt işlemlerine devam edebilmek için sponsor numarası yazmamız gerekiyor.

Kayıt olduktan sonra telefonunuza hesabını aktifleştirmek için bir kod gelecek. O kodu da ilgili yere girdikten sonra Cepmax para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamayı açtıktan sonra karşımıza şu şekilde bir ekran gelecek.

Görevler sekmesinde gördüğünüz liste, sizin gece 23:59'a kadar tamamlamanız gereken görevlerinizi gösterir. "Başla" tuşuna basarak görevi başlatıp 3 adet reklamı izlemeniz gerekiyor. 3 adet reklamı izlediğinizde ise karşınıza şu şekilde bir uyarı ekranı açılacak.

Bu aşamada "Tamam" a tıklayıp tekrar görev listenize dönebilirsiniz. Bu uyarı ile birlikte 3 dakika içerisinde 0,15 TL heasbınıza yansımış olacak. Gün içerisinde 24 adet görevi tamamlamanız halinde 3,60 TL kazanmış olacaksınız. Gece 00:00 dan itibaren görev listeniz yenilenir ve tekrar 24 adet görev aktif olur. 

Uygulamanın menü kısmına da bir göz atalım. Sağ üst köşedeki figüre tıkladığınızda şu şekilde bir menü açılacak.
 • Günlük Görevlerim butonu ile görev listenize ulaşabilirsiniz.
 • Ekibim sekmesinden referansınız ile süregelen yeni üyeleri görebilirsiniz.
 • Kazançlarım kısmından hem kendi görev kazançlarınızı hem de ekibinizden gelen kazançları takip edebilirsiniz. Ayrıca "Kazançlarım" sayfasından 120 TL alt limite ulaştıysanız ödeme talebinde de bulunabilirsiniz. 
 • Ödemeler sekmesinde ise yapmış olduğunuz ödeme taleplerinin takibini yapabilirsiniz. 
 • "Davet Et" butonuna tıklayarak referans kodlu davet linkini alıp üye yapmak istediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz. 

Cepmax uygulamasını Google Play Store 'dan telefonumuza indiriyoruz >> Kayıt ol butonuna tıklıyoruz >> Formu dolduruyoruz >> Sponsor No kısmına 37192602680 yazıyoruz >> Siz de kazanmaya başladınız. 


CEPMAX ÖDEME KANITLARI


Bilinmesi Gerekenler;
1- Derinlik şartları: Kişiler her derinlik için direk hattına 1 kişi eklemek zorundadır. Eğer 10 derinlik içerisinde bulunan kişilerin izlediği reklamlardan da gelir elde etmek istiyorsanız her derinlik için 1 kişiyi kayıt etmeniz gerekmektedir.
2- Uygulamada yaş sınırı 16 dır.
3- Ödeme talepleri her ayın son günü olup takip eden ayın 1 ile 5 arasında kişilerin belirttiği iban numaralarına gönderilir.
4- Alt ödeme limiti 120 TL’dir. Kişiler 120 TL ve üzeri ödemelerini ayın son günü talep edebilirler.
5- Aynı IP adresi üzerinden sadece 4 telefon bağlanabilir.
6- Uygulama Android 5 ve üzeri iOs 5 (iPhone) üzeri sürümlere sahip telefonlarda çalışır.
7- Kullanıcılar alt ekip kazancını alabilmek günlük en az 12 görevi tamamlamak zorundadırlar.
8- Cepmax sözleşmesi için şirketin web sitesinin en altını kontrol edebilirsiniz.

Soru ve istekleriniz için konu altından iletişime geçebilirsiniz. 
Cepmax uygulamasını Google Play Store'dan telefonumuza indiriyoruz >> Kayıt ol butonuna tıklıyoruz >> Formu dolduruyoruz >> Sponsor No kısmına 37192602680 yazıyoruz >> Siz de kazanmaya başladınız. 


Cepmax Cepmax nedir cepmax uygulaması cepmax mobil uygulama cepmax para kazanma cepmax nasıl üye olunur cepmax uygulama reklam izle para kazan cepmax dekont cepmax ödeme kanıtları cepmax indir cepmax ios cepmax üye ol cepmax android
Konu hakkında 11 yorum yapıldı!
 1. Canan
  Merhaba. Uyeligimi yaptim gorevleri yerine getiriyorum. Fakat hesap bilgilwrimi nereye tanimlayacagim. Bununla ilgili hicbir bolum goremedim

  1. merhaba. Hesap bilgilerimi yazacagim bir bolum goremiyorum uygulamada yardimci olurmusunuz


  1. Hesap numarami girebilecegim bir bolum goremiyorum. Yardimci olurmusunuzS
 2. Halis
  .....................................
  1. Mehmet Şirin Cevap
   Sponsor numaranızı paylaştığınız için yorumunuz silinmiştir. Lütfen etik olmayan davranışlarda bulunmayın.
 3. Merhaba ben işsizlik maaşı alıyorum aynı zamanda Cepmax üyeyim bı sıkıntı olurmu issizlik maaşım elimden alınır mı?
  1. Mehmet Şirin Cevap
   Merhaba, Yeliz hanım. İşsizlik maaşının kesilmesi için sigortalı bir işte çalışıyor olmanız gerekir. Dolayısıyla gönül rahatlığıyla Cepmax'a devam edebilirsiniz.
 4. Sıdıka
  Merhaba dunden beri gorevler reklam vermiyor neden acaba cevabiniz icin simdiden tesekkur ederim.
  1. Mehmet Şirin Cevap
   Merhaba Sıdıka hanım, Dün sıkıntı yoktu. Şu an sizin için tekrar denedim ve yine bir problem görünmüyor. Reklam çıkıyor. Dilerseniz uygulamadan çıkış yapıp tekrar girin ve o şekilde deneyin.
 5. Merhaba;

  Üyeliğin durdurulduğunu gördüm. :( Sizde yazmışsınız, ne zaman açılacağı konusunda bilgini var mıdır acaba sizin referans numaranızla üye olmak istiyorum.
  1. Mehmet Şirin Cevap
   Merhaba Tuğba Hanım, şirketin açıklamasına göre üye alımları 9 Eylül 2018 20:00'da tekrar aktif olacak. Üye alımları açıldığı zaman, yorum yazarken girdiğiniz mail adresiniz aktif ise o adrese bilgilendirme maili gönderebilirim sizin için. İlginiz için teşekkürler.
 6. Elif
  Üye olamıyorum wifi ile bağlandığım halde interneti bağlantısı kontrol edin hatası veriyor neden acaba
  1. Mehmet Şirin Cevap
   Merhaba Elif hanım, bazen sistem güncellemelerinden dolayı uygulamaya erişim sağlanamıyor. Şuan da aynı durum söz konusu. Dilersen ara ara deneyin. Ben size mail yoluyla geri dönüş yaparım sistem açıldığı zaman.

   Elif hanım şuan sistem aktif. Tekrar üye olmayı deneyebilirsiniz.
Ziyaretçi, konu hakkında yorumun nedir?
Adınız:*
E-Mail:


Hoşgeldiniz

Portalımızı tüm özellikleri ile kullanabilmek için ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Kayıt Ol!
Çevrimiçi Kullanıcılar
Üyeler
 
Misafirler (1)
Misafir 
Botlar (1)
crawl Bot 
Toplam çevrimiçi (2)
Sosyal Finanstic