Coinbase, Cardano, BAT ve Stellar dahil yeni coinleri platformuna ekleyebilir
» » Coinbase, Cardano, BAT ve Stellar dahil yeni coinleri platformuna ekleyebilir

Borsalar / Haberler

Coinbase, Cardano, BAT ve Stellar dahil yeni coinleri platformuna ekleyebilir

Coinbase, Cardano, BAT ve Stellar dahil yeni coinleri platformuna ekleyebilir

Lider kriptopara borsası Coinbase, yaptığı duyuruda belirtildiği gibi, yeni kriptoparaları platforma ekleme niyetlerini açıkça gösterdi. Yeni coinler Cardano , gizlilik parası Zcash , açık kaynaklı Stellar Lumens , reklam odaklı BATve  0x.


Coinbase, tokenleri henüz platforma eklemeyi onaylamadı ve bu, keşifle ilgili bir duyuru. Bununla ilgili olarak, Coinbase “mümkün olduğu kadar açık ve şeffaf olma çabası, [onların] ekiplerinin bu varlıkların desteklenmesinin fizibilitesini araştırdıklarını”  ifade etti ve bunun “süreçlerle tutarlı olduğunu” ekledi.


Cardano, Coinbase'in dikkatini çekti çünkü “Ouroboros'un kanıt-kanıt algoritması, Haskell'in kullanımı ve resmi doğrulamaya odaklanması” gibi farklı aksaklıklardan farklı bir teknik yöne sahip. 

Coinbase, 2016'dan beri faaliyet gösteren Zcash protokolünün “işlem gizliliği ile ilgili bellek tüketimini% 98 oranında azaltabilecek teknik gelişmeler yayınlayan bir geliştirme ekibine” sahip olduğunu belirtti.

Exchnage yıldızları Stellar'da buldu, çünkü “konsensüs protokolü işin ispatından farklıdır ve bireysel düğümlerin bir grup olarak güvendikleri diğer düğümleri (bir“ çekirdek dilim ”) seçmelerini sağlar ve bunları gerektirir.

BAT, “ Reklamcıların, Brave aracılığıyla reklam görüntülediklerinde, kullanıcıların dikkatini çekmek için izin vermesi” (bir web tarayıcısı) ve “ potansiyel olarak Brave kullanıcısı için genel bir dijital para birimi olarak kullanılabilmesi ” şeklindeki sıra dışı amacı nedeniyle dikkat çekti. 

Son olarak, 0x, “bugüne kadar toplu işlem hacminde on milyonlarca dolarlık röleler ve merkezi olmayan exchange'ler dahil olmak üzere 0x teknolojisi ile birkaç düzine bağımsız proje oluşturulduğundan” kayda değerdir.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Konu hakkında 0 yorum yapıldı

Sayın ziyaretçi, sitemizi tüm özellikleriyle kullanmak için üye olmanızı öneririz.
Üye olmak için buraya! tıklayınız.

Yorumunuzu yazın:

BİZİ TAKİP EDİN

© Copyright Finanstic. Finanstic.com bir "Arya Group" iştirakidir. Yazılar izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz..

EDİTÖRLER

Günün Sözü

Birileri bugün gölgede oturuyorsa, uzun zaman önce birileri ağaç ektiği içindir.

Warren Buffett