Poloniex Borsası Resmi Mobil Uygulamasını Duyurdu
» » Poloniex Borsası Resmi Mobil Uygulamasını Duyurdu

Borsalar

Poloniex Borsası Resmi Mobil Uygulamasını Duyurdu

Poloniex Borsası Resmi Mobil Uygulamasını Duyurdu

Poloniex'in yeni resmi uygulaması iOS ve Android için kullanılabilir durumda, ancak yalnızca iOS'ta işlem yapmak mümkün. Şu anda, Android sürümü, kullanıcıların borsadaki kriptopara fiyatlarını izlemesine izin veriyor. 

Uygulama ile alım satım yapabilmek için, kullanıcıların Poloniex'in web sitesinde bir API anahtarı oluşturması gerekiyor. Bu arada bu uygulama şirketin resmi açıklamasından önce üçüncü bir tarafa aitti. 

Poloniex'in popüler bir kriptopara borsası olduğunu düşünürsek mobil uygulama eksikliğini gidermesi de oldukça pozitif bir yaklaşım olarak görünüyor. Yapılan açıklamaya göre , yatırımcılar artık dijital varlıklarını doğrudan mobil cihazlarına aktarabilecekler. Ayrıca, yeniden tasarlanan uygulama, App Store ve Play Store 'daki tek resmi olarak desteklenen Poloniex uygulaması olacaktır.

Poloniex takımı yaptığı açıklamada şunları dile getirdi;

Bu uygulama için büyük planlarımız var - sıradaki daha iyi mobil doğrulama! - Bu yüzden bugün indirin ve güncellemelerimizle birlikte takip edin. Düşüncelerinizi duymak için sabırsızlanıyoruz. İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Konu hakkında 0 yorum yapıldı

Sayın ziyaretçi, sitemizi tüm özellikleriyle kullanmak için üye olmanızı öneririz.
Üye olmak için buraya! tıklayınız.

Yorumunuzu yazın:

BİZİ TAKİP EDİN

© Copyright Finanstic. Finanstic.com bir "Arya Group" iştirakidir. Yazılar izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz..

EDİTÖRLER

Günün Sözü

Birileri bugün gölgede oturuyorsa, uzun zaman önce birileri ağaç ektiği içindir.

Warren Buffett