Banners App Nedir? | Banners App Mobil Uygulama | Banners App İndir


Banners App Nedir? | Banners App Mobil Uygulama | Banners App İndir

Banners App nedirsorunuza verilebilecek en iyi yanıt, Banners App reklamları görüntüleyerek para kazanmak için eşsiz bir platformdur. Platform akıllı telefon kullanıcıları için özel olarak tasarlanmıştır. Banners App sayesinde, kullanıcılar ilgi alanlarına uygun reklamlar görüntüleyebilir, reklam sıklığını yönetebilir, kendi reklamlarını oluşturabilir, referans bağlantısını paylaşabilir ve yapıda ortaklardan bonuslar alabilirler. Ayrıca, kullanıcı iş ortakları için reklam sıklığını ayarlayabilir. Banners App ücretli mi sorunuzun cevabı ise tamamen ücretsiz olarak kullanılmaktadır. Herhangi bir yatırım yapmaz veya para ödemezsiniz. 

Banners App ile nasıl para kazanırım? diye soruyorsunuz. Banners App uygulamasını telefonunuza kurduktan sonra kilit ekranınızı açtığınızda veya telefonunuzu kullanırken karşınıza reklamlar çıkar. Dilerseniz bu reklamların sıklığını ayarlayabilir ve ilgi alanınıza göre reklamları yayınlatabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak bu uygulamayı kullanarak, çıkan reklamlardan para kazanırsınız. 

Para kazanmaya başlamak için ihtiyacınız olan tek şey akıllı telefon. Bir akıllı telefonunuz varsa siz de hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Şimdi bakalım Banners App nasıl üye olunur?


Banners App Üye (Kayıt) Olma:
Banners App para kazanma için Banners App nasıl üye olunur? diye sormaya başladınız. İşte şimdi Banners App'a nasıl kayıt olunur ona bakalım.

Öncelikle Banners App uygulamayı telefonumuza indiriyoruz. Bunun için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Play Store İndirme (Android Cihazlar İçin)

AppStore İndirme (iOs cihazlar için - iPhone, iPad vs.)

*iOs cihazlar için henüz net bilgi sağlanamamıştır.

Uygulamayı indirip telefonunuza kurduğunuzda karşınıza iki adet seçenek çıkacak. Bunlardan üstte olanı yani "Banners App" yazana tıklıyoruz. Ardından formu doldurup sponsor kodu kısmına uykusuzz35 (çift z olacak dikkat edin) yazıyorsunuz. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra sistemin sizi tanıyıp ona göre reklam yayınlaması için sizden istenen bilgileri giriyorsunuz. İşte hepsi bu kadar.


Banners App uygulamasını Google Play Store 'dan telefonumuza indiriyoruz >> Sign Up butonuna tıklıyoruz >> Formu dolduruyoruz >> Sponsor Code kısmına uykusuzz35 (çift z olacak dikkat edin) yazıyoruz >> Siz de kazanmaya başladınız. 


Banners App Para Kazanma
Banners App ile tek ayda 20 $'a kadar kazanabilirsiniz. Tabi ki daha yüksek rakamlar da kazanma şansına sahipsiniz. Bunun için tamamen ücretsiz olan Banners App uygulamasını tavsiye ederek ekip kuruyorsunuz. Sizin referansınız ile Banners App uygulamasını kullananlar üzerinden de firma size komisyon ödüyor. Kısaca ekip kazancına da bir bakalım.

Banners App size 5 seviye de ekstra kazanç imkanı sunuyor. 


Biraz daha ayrıntılı bakalım;

1. Level (Sizin referansınızla uygulamayı kullanan kişiler) : % 8 komisyon - Kişi başı kazancınız 1.60 $
2. Level ( 1. Leveldeki ekibinizin referansıyla gelen kişiler) : % 4 komisyon - Kişi başı kazancınız 0.80 $
3. Level ( 2. Leveldeki ekibinizin referansıyla gelen kişiler) : % 1 komisyon - Kişi başı kazancınız 0.20 $
4. Level ( 3. Leveldeki ekibinizin referansıyla gelen kişiler) : % 1 komisyon - Kişi başı kazancınız 0.20 $
5. Level ( 4. Leveldeki ekibinizin referansıyla gelen kişiler) : % 1 komisyon - Kişi başı kazancınız 0.20 $

Referans sistemiyle siz dahil herkesin uygulamaya 10'ar kişi  dahil ettiğini düşünürsek;

1. Level'den toplam kazancınız 16 $
2. Levelden toplam kazancınız 80 $
3. Levelden toplam kazancınız 200 $
4. Levelden toplam kazancınız 2.000 $
5. Levelden toplam kazancınız 20.000 $ yapar.

Tamamen ücretsiz olan bu uygulama ile bu rakamlara ulaşmak sandığınızdan da kolay olabilir. Yapmanız gereken tek şey Banners App uygulamayı ücretsiz indirip çevrenize tavsiye etmeye başlamak. İşte hepsi bu kadar.

Banners App uygulamasını Google Play Store 'dan telefonumuza indiriyoruz >> Sign Up butonuna tıklıyoruz >> Formu dolduruyoruz >> Sponsor Code kısmına uykusuzz35 (çift z olacak dikkat edin) yazıyoruz >> Siz de kazanmaya başladınız. Banners App Para Çekme İşlemleri
Banners App uygulamasından sağladığınız kazancınızı çekmek için ana ekranda sağ alt köşede bulunan "Whitdraw Money" butonuna tıklıyorsunuz. Banners App kazançlarınızı coin ile ödemekte. FND isimli coin ile ödemenizi alabiliyorsunuz. Öncelikle FND coin cüzdanına sahip olmanız gerekiyor. Bu da ücretsiz ve basit bir işlem ile gerçekleştiriliyor. En kısa sürede bununla ilgili de bir anlatım yayınlayacağız. 

Şimdilik uygulamanın kısa özeti bu şekilde. Zamanla detaylı bilgiler geldikçe bu konu içerisinde sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın. 
Banners App uygulamasını Google Play Store 'dan telefonumuza indiriyoruz >> Sign Up butonuna tıklıyoruz >> Formu dolduruyoruz >> Sponsor Code kısmına uykusuzz35 (çift z olacak dikkat edin) yazıyoruz >> Siz de kazanmaya başladınız. 


banners app nedir banners app ücretlimi banners app nasıl üye olunur banners app banners app uygulama banners app mobil uygulama banners app indir banners app para kazanma
Konu hakkında 1 yorum yapıldı!
  1. Ozan
    Basarili bir uygulama teşekkürler 

    Guzel bir uygulama teşekkürler 
Ziyaretçi, konu hakkında yorumun nedir?
Adınız:*
E-Mail:


Hoşgeldiniz

Portalımızı tüm özellikleri ile kullanabilmek için ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Kayıt Ol!
Çevrimiçi Kullanıcılar
Üyeler
 
Misafirler (2)
MisafirMisafir 
Botlar (2)
crawl Bot 
Toplam çevrimiçi (4)
Sosyal Finanstic